Unikalny projekt Zahy Hadid dla Internorm

Dodano: wtorek, 21 lutego 2012 09:21

Produkty Internorm charakteryzują się bardzo wysoką jakością oraz designem, który może być dopasowany do różnych wnętrz. Drzwi Internorm w hotelu Puerta America w Madrycie zostały wyposażone w klamki zaprojektowane przez jedną z najsłynniejszych architektek świata.

Zaha Hadid jest pierwszą kobietą architektem, która otrzymała niezwykle prestiżową nagrodę Pritzker Architecture. Wyróżnienie to określane jest mianem architektonicznego Nobla i stanowi nagrodę najwyżej cenioną przez profesjonalistów ze świata architektury. Zaha Hadid jest Brytyjką irackiego pochodzenia.

W katalogach firmy Internorm projekt Zahy Hadid umieszczony jest pod numerem VD 21. Na potrzeby madryckiego hotelu Puerta America klamka została przez architektkę zaprojektowana pod nazwą ZH Duemilacinque.

Klamka projektu Zahy Hadid - Internorm"W hotelu tym, Hadid zaprojektowała w całości pierwsze piętro. Zastosowała styl futurystyczny, który widać w kosmicznych kształtach klamki. Co więcej, klamka nie tylko świetnie wygląda, ale także jest bardzo wygodna, choć jej kształt mógłby sugerować coś innego. Zaha Hadid jest stuprocentową perfekcjonistką w tym co robi", mówi Dariusz Olszewski z IFTM Internorm.

W unikalnym projekcie Zahy Hadid dla Internorm widoczna jest niezwykła dbałość o szczegóły. Każdy kontur niezwykłej klamki do drzwi oraz jej kształt został bardzo dokładnie przemyślany.

Klamka, zaprojektowana przez jedną z najlepszych współczesnych architektek, może podkreślić ekskluzywny i niespotykany charakter wnętrza. Poprzez połączenie z doskonałymi projektami i precyzyjnym wykonaniem drzwi Internorm, uzyskać można efekt, którego nie udostępniają inni producenci.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Internorm, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Internorm

Firma Internorm