Konkurs fotograficzny firmy DRUTEX

Dodano: środa, 08 lutego 2012 15:55

Ogłoszony właśnie konkurs fotograficzny "Przez nasze okna zawsze dobrze wyglądasz" skierowany jest do użytkowników drzwi i okien firmy DRUTEX. Jego celem jest zaprezentowanie interesujących i unikalnych rozwiązań architektonicznych.

Oficjalne rozpoczęcie konkursu fotograficznego firmy DRUTEX przypadło na dzień 1 lutego 2012 r. Udział we współzawodnictwie mogą wziąć fotografujący amatorzy i profesjonaliści. Zdjęcia powinny ukazywać funkcjonalność i walorów estetycznych stolarki okiennej i drzwiowej, a także wpływ okien i drzwi na aranżację danego budynku czy pomieszczenia.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zdjęcie przedstawiające wnętrze lub wygląd zewnętrzny budynku wyposażonego w stolarkę DRUTEX. Fotografie należy przesyłać na adres marketing@drutex.com.pl. Prace można realizować przy użyciu dowolnego aparatu, począwszy od lustrzanek, a kończąc na telefonach komórkowych.

Konkurs fotograficzny firmy DRUTEX rozstrzygany jest w odstępach miesięcznych. W trakcie jego trwania wyłonionych zostanie zatem trzech zwycięzców. Zdjęcia mogą być przesyłane do 30 kwietnia 2012 r. Autorzy zwycięskich fotografii otrzymają nowoczesne aparaty fotograficzne marki Nikon D5100, a laureaci II i III miejsca - karty pamięci o pojemności 16 GB.

DRUTEX SA - najlepsze okna"Szukamy fotografów i amatorów fotografii, którzy potrafią stworzyć zdjęcia o wyjątkowych wrażeniach artystycznych, wyeksponować piękno stolarki oraz jej walory i znaczenie w mieszkaniu. Zdjęcia, które zdobędą nagrodę będą odznaczać się zarówno kreatywnością jak i świadomą kompozycją. Mamy nadzieję, że konkurs spotka się z zainteresowaniem wszystkich fanów naszej stolarki, zarówno tych, którzy są profesjonalnymi fotografami jak i tych, którzy swoją przygodę z fotografią zaczną właśnie od zrobienia zdjęcia naszym produktom. Wierzę, że dla wszystkich konkurs będzie świetną zabawą”, powiedziała Agnieszka Zagdan, specjalista ds. marketingu w DRUTEX SA.

Konkurs fotograficzny firmy DRUTEX organizowany jest dla ludzi z fantazją, którzy czerpią zadowolenie z wykonywania zdjęć prezentujących wnętrza i jednocześnie doceniają stolarkę firmy.

Firma nie wprowadza żadnych ograniczeń co do zawartości zdjęć, jednak podkreśla, że mile widziana jest pomysłowość. Najwyższa liczba punktów zostanie przyznana najbardziej interesującym zdjęciom, pokazującym w najlepszy sposób walory okien i drzwi polskiego producenta.

Nadsyłane zdjęcia będą publikowane na stronach galerii utworzonej w serwisie internetowym firmy organizatora.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy DRUTEX, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: DRUTEX

Firma Drutex