Prezentacje firmy Centurion-R na targach BUDMA

Dodano: środa, 25 stycznia 2012 14:50

Centurion-R to jeden z wiodących producentów stolarki drzwiowej w Polsce. W nawiązaniu do swojej nazwy, firma przygotowała dla uczestników targów BUDMA oryginalny pokaz żołnierzy rzymskich legionów w pełnym oporządzeniu bojowym.

Przez 20 minionych edycji Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA wyrobiły sobie znaną markę i zyskały rangę imprezy będącej obowiązkowym punktem w kalendarzu przedstawicieli branży budowlanej. Dwudziesta pierwsza edycja targów BUDMA odbywa się w dniach 24 - 27 stycznia 2012 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tematem przewodnim targów jest "Budownictwo przyszłości".

Ekologiczne oraz innowacyjne rozwiązania i produkty, pozwalają obniżać zużycie energii i kształtować komfortową i funkcjonalną przestrzeń. Targi BUDMA 2012 to nowości produktowe, warsztaty i szkolenia oraz imprezy i prezentacje towarzyszące stoiskom.

Targi, jako handlowo-wystawiennicza impreza, są doskonałą okazja do zawierania biznesowych kontaktów oraz poznawania produktowych nowości. Prezentowanie nowoczesnych technologi łączone jest także z interesującą rozrywką.

Prezentacja firmy Centurion-R na targach BUDMA urozmaicona będzie przez specjalny pokaz musztry legionu rzymskiego pod dowództwem centuriona, czyli oficera legionów. Legiony rzymskie stanowiły fundament powstania i ekspansji Cesarstwa Rzymskiego.

Centurion-R - pokaz na targach BUDMA 2012Centurion-R - pokaz musztry legionu rzymskiego - BUDMA 2012

"Pokaz musztry z pewnością będzie stanowił nie lada atrakcję dla zwiedzających. Odwiedzający nasze stoisko będą mieli niepowtarzalną okazję do zobaczenia żołnierzy rzymskich legionów w pełnym oporządzeniu bojowym. Pomysł stanowi nie tylko nawiązanie do nazwy naszej firmy, ale i do wysokiej jakości produktów Centurion-R.

Centurion-R - Małgorzata Klimiuk - kierownik działu marketinguLegiony rzymskie znane są ze swej wytrzymałości i odporności. Podobnie jest z naszymi produktami - ich solidność i trwałość to klucz do uznania Klientów. Nawiązujemy do przeszłości, patrzymy jednak w przyszłość i chcemy dalej się rozwijać", opisuje wydarzenie Małgorzata Klimiuk, kierownik działu marketingu firmy Centurion-R.

Centurion-R - pokaz legionu rzymskiego - BUDMA 2012Prezentacje firmy Centurion-R na targach BUDMA można oglądać w pawilonie 3A, na stoisku 31. Pokazy musztry legionów rzymskich będą odbywały się jeszcze dzisiaj i jutro, czyli 25 i 26 stycznia, zawsze o tej samej porze: o godzinie 10.00, 11.30, 13.30 i 15.30.

Centurion-R nieustannie rozwija gamę swoich produktów. Aktualna oferta firmy obejmuje drzwi drewniane okleinowane, lakierowane i wzmocnione, a także ościeżnice i systemy przesuwne. Dostępne są również akcesoria w postaci nakładek na zawiasy czy różnorodnych klamek.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Centurion-R, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Centurion-R