Skandynawskie firmy w salonie Studio Sokółka

Dodano: wtorek, 17 stycznia 2012 13:58

Przed kilkoma dniami, 10 stycznia 2012 r., w salonie Studio Sokółka miała miejsce konferencja prasowa dla dziennikarzy związanych z branżą budowlaną. Oprócz oferty firmy Sokółka Okna i Drzwi SA gościom przedstawiono skandynawskie marki Hajom i Snickarper.

Studio Sokółka - ekspozycjaStudio Sokółka to wyjątkowy salon sprzedaży stolarki okiennej, który funkcjonuje w Konstancinie od listopada 2011 r. Klienci mogą w nim obejrzeć ekspozycje produktów z oferty firmy Sokółka Okna i Drzwi SA oraz firm wchodzących w skład grupy Inwido. Studio Sokółka stanowi tym samym centrum europejskiej, nowoczesnej stolarki otworowej.

Konferencja w salonie Studio SokółkaTo jedyne miejsce, gdzie można zobaczyć i zamówić okna i drzwi takich skandynawskich firm jak Hajom i Snickarper. Obecność w Polsce tych szwedzkich marek zawdzięczamy grupie Inwido. Koncern ten skupia 22 firmy z Europy Północnej i Wschodniej, produkujące drewniane i drewniano-aluminiowe okna i drzwi.

Firma Sokółka Okna i Drzwi SA jest w koncernie przedstawicielem Polski od 2006 r. Dzięki temu niedostępne do tej pory skandynawskie firmy oferują w salonie Studio Sokółka swoje okna i drzwi.

Firmy z grupy Inwido funkcjonują samodzielnie, zaspokajając potrzeby lokalnych rynków. Członków Inwido łączy ekologiczny i energooszczędny materiał, czyli drewno, które od setek lat jest wykorzystywane przy produkcji stolarki okiennej i drzwiowej.

Studio Sokółka - HajomSzwedzka firma Hajom jest przedsiębiorstwem z ponad stuletnią tradycją. Wykonuje unikalne konstrukcje szklanych drzwi przesuwnych oraz przeszkleń o bardzo dużych gabarytach. Z kolei Snickarper jest producentem drzwi wewnętrznych, zewnętrznych i garażowych. W ofercie firmy są drzwi o nietypowych formach, z przeszkleniami o rzadko spotykanych kształtach i rozmiarach. Współpraca ze znanymi szwedzkimi projektantami, m.in. Jonasem Lindvallem, zapewnia produktom oryginalne wzornictwo.

Sokółka Okna i Drzwi SA łączy upodobania i potrzeby Polaków z europejskimi standardami i technologiami. Klienci otrzymują produkty najwyższej jakości, dostosowanie do występujących w naszym regionie warunków klimatycznych. Firma oferuje m. in. najbardziej energooszczędne produkty serii Elite 92 oraz skandynawski model okien - Combi.

System przesuwny firmy SokółkaSokółka Okna i Drzwi jest też producentem podnoszono-przesuwnych drzwi balkonowych Thermo HS, które można wyposażyć w zautomatyzowany system otwierania.

Przedsiębiorstwa z grupy Inwido kładą duży nacisk na ochronę środowiska i ekologię. W przeciwieństwie do plastiku drewno, jako naturalny surowiec, zapewnia przyjazny dla środowiska proces produkcji i utylizacji okien.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Sokółka Okna i Drzwi SA, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Sokółka Okna i Drzwi SA