Nowy serwis produktowy Internorm

Dodano: piątek, 13 stycznia 2012 14:54

Jeden z największych producentów okien w Europie uruchomił nową wersję produktowego serwisu internetowego. Wyczerpujące informacje na temat drzwi i okien firmy Internorm są teraz dostępne na stronach o znacznie usprawnionej nawigacji.

Nowy serwis produktowy Internorm pozwala na bardzo szybkie odnalezienie katalogu produktów oraz skontaktowanie się z ekspertem firmy. Można zapoznać się z informacjami na temat budownictwa pasywnego oraz obejrzeć budynki, w których wykorzystano produkty austriackiego producenta.

Nowa odsłona serwisu produktowego InternormNajważniejszą częścią nowego serwisu Internorm jest prezentacja produktów. Dzięki przejrzystemu podziałowi na kategorie oraz maksymalnie uproszczonej nawigacji, interesujące użytkowników okna, drzwi czy akcesoria są bardzo łatwe do znalezienia.

Każdy produkt opatrzony jest bardzo dokładnym opisem, zaprezentowanym w sposób zrozumiały nawet dla osoby nie mającej szczegółowej wiedzy technicznej z zakresu okien. Szeroko omówione są możliwości designu dostępnego dla każdego modelu, oferowana kolorystyka oraz kwestie izolacji termicznej i bezpieczeństwa.

"Zawiłości konstrukcyjne okien nie dla wszystkich są całkiem jasne. Dlatego dla każdego modelu przygotowaliśmy prezentację, która pokazuje, co jest w konstrukcji danego okna jest najważniejsze", mówi Karol Niespodziewański IFTM Internorm.

Firma Internorm poddaje swoje produkty gruntownym badaniom. Otrzymała wiele certyfikatów, w tym również te najtrudniejsze do uzyskania, które wydaje Instytut Domu Pasywnego w Darmstadt. Przy każdym oknie prezentowane są przyznane mu certyfikaty.

Nowy serwis produktowy Internorm dostępny jest pod adresem "www.okna-pasywne.pl".

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Internorm, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Internorm

Firma Internorm