Kolejna edycja konkursu Mistrz Innowacji Winkhaus 2012

Dodano: poniedziałek, 09 stycznia 2012 15:06

Firma Winkhaus ogłasza kolejną edycję konkursu dla dystrybutorów wkładek Winkhaus, producentów stolarki oraz ich sieci sprzedaży. Współzawodnictwo pod nazwą Mistrz Innowacji może być dobrą okazją do poszerzenia i odświeżenia firmowej oferty.

Zgłoszenia udziału w konkursie Mistrz Innowacji Winkhaus 2012 przyjmowane są do 31 stycznia 2012 r. Organizatorzy dopuszczają możliwość dołączenia do programu w trakcie jego trwania. Punkty handlowe zgłoszone po tym terminie nie znajdą się jednak w edukacyjno-poradnikowym serwisie portalu Wirtualna Polska.

Aby wziąć udział w programie, należy do 31 stycznia 2012 r. wysłać zgłoszenie na adres mistrz.innowacji@winkhaus.com.pl. Mail zgłoszeniowy powinien zawierać deklarację uczestnictwa, nazwę, adres i dane kontaktowe firmy.

Konkurs firmy Winkaus będzie trwał od 1 lutego do 30 września 2012 r. Monitorowana będzie w tym czasie wielkość zakupów wytypowanych produktów przez producentów stolarki i dystrybutorów wkładek, którzy zgłosili swój udział w programie.

W trakcie trwania programu mierzona będzie wartość i przyrost sprzedaży produktów objętych programem w segmentach wkładek (RPE+VS), wszystkich typów zamków autoLock oraz wszystkich typów zaczepów kontaktowych. Organizator określił kategorie uczestników konkursu:

  • mała firma - do 500 tys. zł rocznych obrotów z firmą Winkhaus,
  • średnia firma - od 0,5 do 1,5 mln zł obrotów,
  • duża firma - powyżej 1,5 mln zł obrotów.

Uczestnicy konkursu Mistrz Innowacji Winkhaus 2012 będą co miesiąc informowani o swoich wynikach i zajmowanym miejscu.

Rozstrzygnięcie programu przewidziane jest w terminie do 15 października 2012 r. Wyłonione zostaną firmy, które osiągną największe przyrosty sprzedaży w poszczególnych segmentach produktowych. Zachowany będzie podział na kategorie uczestników.

Wyłonione przez jury firmy będą mogły wskazać swoich najaktywniejszych sprzedawców. Zostaną oni laureatami programu Mistrz Innowacji Winkhaus 2012. Laureatom wręczone zostaną dyplomy i statuetki oraz nagrody pieniężne z przeznaczeniem na reklamę własnego biura. Branżowe media otrzymają informacje o laureatach programu.

Biorący udział w programie będą przez firmę Winkhaus wspierani przez organizowanie webinariów na temat produktów objętych programem oraz, na życzenie uczestnika, szkolenia produktowe w siedzibie Winkhaus Polska w Rydzynie. Najbliższe webinarium odbędzie się 19 stycznia 2012 r. Zapisy prowadzone są na stronie webinariów.

blueMatic EAV WinkhausPonadto organizator dostarczy profesjonalne materiały dla biur sprzedaży oraz, na przełomie lutego i marca, przeprowadzi reklamową akcję na temat produktów objętych programem. Reklama zostanie uruchomiona na portalu Wirtualna Polska, na forach i portalach społecznościowych oraz w mediach budowlanych. W specjalnym serwisie edukacyjno-poradnikowym Bezpieczeństwo Twojego Domu, na portalu wp.pl pojawią się adresy punktów sprzedaży stolarki, biorących udział w konkursie.

Obecna edycja konkursu Mistrz Innowacji Winkhaus 2012 ma na celu promowanie innowacyjnych produktów, zwiększających bezpieczeństwo i komfort użytkowania okien i drzwi. Wśród tych ptoduktów znajdują się:

  • czujniki zamknięcia okna activPilot Control w wersji na pole magnetyczne, czujniki RFID - na fale radiowe oraz czujniki zamknięcia działające w systemie okuć autoPilot;
  • zamki autoLock z automatycznym ryglowaniem we wszystkich wariantach (autolock, blueMatic EAV);
  • keyTec RPE Winkhauswkładki patentowe RPE - nowe rozwiązanie, w którym kolorowe główki kluczy i zabezpieczenie przed kopiowaniem czynią je unikatowymi produktami na rynku;
  • wkładki patentowe VS proponowane jako małe systemy wkładek lub wkładki identycznie kodowane dla zakładów usługowych czy domów i mieszkań.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Winkhaus, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Winkhaus

Firma Winkhaus