Aukcja Winkhaus na rzecz WOŚP

Dodano: środa, 04 stycznia 2012 09:58

Firma Winkhaus przyłącza się do jubileuszowej, XX Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na specjalnie zorganizowanej aukcji internetowej wystawiony jest nowoczesny system Master Key, składający się z atestowanych wkładek patentowych Winkhaus VS.

W niedzielę, 8 stycznia 2012 r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra by zgromadzić fundusze przeznaczone na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą oraz nowoczesnych urządzeń do ratowania życia wcześniaków.

Przedmiotem aukcji Winkhaus na rzecz WOŚP jest komplet atestowanych wkładek bębenkowych, pozwalających na wejście do zabezpieczanych pomieszczeń jedynie osobom upoważnionym. W skład licytowanego systemu wchodzi 5 atestowanych w laboratorium ITB (Instytutu Techniki Budowlanej) wkładek Winkhaus VS, 1 klucz generalny i 3 klucze grupowe.

Licytacja została rozpoczęta od kwoty 100 zł. Rynkowa wartość oferowanego systemu wynosi około 1500 zł. Całkowity dochód z aukcji zostanie automatycznie przekazany dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po zakończeniu aukcji, Winkhaus Polska skontaktuje się ze zwycięzcą by ustalić szczegóły systemu i jego przekazania.

System Master Key firmy WinkhausBębenkowe wkładki patentowe keyTec VS, oferowane na aukcji Winkhaus na rzecz WOŚP, łączą w sobie trzy elementy gwarantujące funkcjonalność systemu zabezpieczeń. Jest to pionowy profil zamykający, profil kanału klucza oraz poziome zastawki blokujące. Tworzenie bardzo rozbudowanych systemów umożliwia 100 profili klucza, dzięki czemu można uzyskać ponad 315 milionów oddzielnych zamknięć.

Bezsprężynowe zastawki boczne (tzw. kaloty), mocno zróżnicowana wysokość nacięć klucza oraz wielokrotnie blokujące powierzchnie paracentrycznego kanału klucza, zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Działające w płaszczyźnie poziomej zastawki zwielokrotniają liczbę dostępnych wariantów i zwiększają bezpieczeństwo oraz możliwości rozbudowania systemów klucza.

Firma Winkhaus zaprasza na orkiestrowy XX finał i gorąco zachęca do udzielenia wsparcia przez uczestnictwo w aukcji Winkhaus na rzecz WOŚP, dostępnej w serwisie "aukcje.wosp.org.pl".

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Winkhaus, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Winkhaus

Firma Winkhaus