Imponująca wystawa Internorm na targach Budma 2012

Dodano: wtorek, 03 stycznia 2012 12:28

Podczas nadchodzącej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa Budma 2012 firma Internorm zaprezentuje po raz pierwszy swoje najnowsze produkty. Tegoroczna ekspozycja Internorm będzie wyjątkowa i obejmie dwukrotnie większą powierzchnię niż w 2011 r.

Hasłem handlowo-wystawienniczej imprezy w roku 2012 jest "Budownictwo przyszłości", co doskonale pasuje do produktów austriackiego przedsiębiorstwa. Firma Internorm, jako największy producent okien w Europie, podobnie jak w ubiegłym roku, również teraz będzie wyróżniać się swoim stoiskiem. Najnowsze okna i drzwi wyeksponowane zostaną na powierzchni 150 m².

Imponująca wystawa Internorm na targach Budma 2012 będzie zorganizowana z rozmachem, w sposób bardzo nowoczesny i innowacyjny.

"Koncepcję takiego stoiska przetestowaliśmy na targach BAU w Monachium w 2011 roku. Doskonale się sprawdziła, więc teraz z równym rozmachem zaprezentujemy się w Poznaniu. W nowatorski sposób rozwiązano zagadnienie prezentacji okien i drzwi. Specjalne obrotowe ekspozytory pozwalają zapoznać się z każdym szczegółem produktu i sprawdzić jego jakość", mówi Karol Niespodziewański z IFTM Internorm.

Ekspozycja Internorm na targach BAU w Monachium Okna Internorm na targach BAU w Monachium

Oprócz nieznanych jeszcze rynkowych nowości, wystawa Internorm na targach Budma 2012 obejmie okna drewniano-aluminiowe i PVC, wyróżniające się ekstremalnie niskimi współczynnikami przenikalności cieplnej. Doskonałe parametry są potwierdzane przez szereg certyfikatów pasywności, które wydaje Instytut Domu Pasywnego w Darmstadt. Firma Internorm posiada najwięcej takich certyfikatów w Europie.

Stoisko Internorm na targach BAU w MonachiumAustriacki producent zaprasza wszystkich chcących odwiedzić imponującą wystawę Internorm na targach Budma 2012 do stoiska o numerze 51, które będzie się znajdowało w piątym pawilonie poznańskiego centrum wystawienniczego. XXI Międzynarodowe Targi Budownictwa Budma odbędą się w dniach 24 - 27 stycznia 2012 r.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Internorm, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Internorm

Firma Internorm