Ryszard Florek, prezes FAKRO, na liście "TOP 50 - The Best of Polish Market"

Dodano: poniedziałek, 02 stycznia 2012 15:20

Miesięcznik "Polish Market" rozpoczął cykl prezentacji najlepszych polskich menedżerów. Godni naśladowania zarządzający wskazywani byli przez osoby z nimi współpracujące. Nie jest to jednak typowy ranking, gdzie wyróżnianym osobom przyznawane są kolejne miejsca.

Twórcom listy "TOP 50 - The Best of Polish Market" zależało na zaprezentowaniu pięćdziesięciu najefektywniejszych menedżerów, którzy działając nie tylko na polskim rynku potrafią doskonale zarządzać swoimi firmami. Dzięki ich wiedzy, umiejętnościom i doświadczeniu, zarządzane przedsiębiorstwa stają się bardziej wydajne, rozszerzają swój rynkowy udział oraz zdobywają obszary zbytu.

Prezes FAKRO Ryszard FlorekRyszard Florek, prezes FAKRO, znalazł się na liście wśród menedżerów budujących silne marki, troszczących się o ich przyszłość i rozwój oraz wprowadzających firmy do obrotu giełdowego.

Prezes FAKRO jest jednocześnie założycielem firmy. Przedsiębiorstwo wytwarza okna dachowe znane na całym świecie. W globalnym rynku okien dachowych firma ma 17-procentowy udział. Rocznie na świecie produkuje się około pół miliona takich okien.

70% produkcji firmy FAKRO jest przeznaczona na eksport. Produkty oferowane są w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii. Dostępne są także w wielu krajach Azji i Afryki. Firmowe zakłady znajdują się w Polsce, Rosji, na Ukrainie oraz w Chinach.

Obecność prezesa FAKRO na liście "TOP 50 - The Best of Polish Market" jest dowodem na prężne działanie rodzinnej firmy z Nowego Sącza. Niedawno firma otrzymała dwie statuetki TopBiulder za najbardziej energooszczędne okno dachowe FTT oraz innowacyjne okno balkonowe FGH-V Galeria.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy FAKRO, która znajduje się tutaj.

źródła: FAKRO, polishmarket.com.pl
zdjęcia: FAKRO

Firma Fakro