Deceuninck zmienia markę na INOUTIC

Dodano: czwartek, 29 grudnia 2011 12:25

Rebranding firmy Deceuninck Polska został zaplanowany jako proces długofalowy. Pojawi się nowa nazwa określająca dotychczasową, sprawdzoną jakość. Marką INOUTIC zostaną objęte wszystkie oddziały Grupy Deceuninck w Europie Środkowej.

Deceuninck Polska jest firmą działającą na polskim rynku producentów systemów profili okiennych i drzwiowych z PVC oraz systemów budowlanych. Firma oferuje systemy rolet, okna i okiennice, parapety wewnętrzne oraz systemy profili do budowy ogrodów zimowych.

Grupa Deceuninck, mająca rangę światowego lidera w wytwarzaniu profili PVC dla stolarki otworowej oraz systemów tarasowych i elewacyjnych, przyjęła nową strategię działania i rozwoju. Zgodnie z jej postanowieniami, wszystkie oddziały produkcyjne i handlowe w regionie Europu Środkowej będą od 2013 r. funkcjonowały pod jedną, wspólną marką. Rebranding obejmie Austrię, Niemcy, Szwajcarię, Litwę, Łotwę, Estonię, Węgry, kraje Bałkańskie oraz Czechy, Słowację i Polskę.

Dążenie do szybkiego i skutecznego reagowania na rosnące potrzeby odbiorców wymaga wprowadzenia spójnej i silnej marki w całym regionie. Deceuninck zmienia markę na INOUTIC i dzięki nowym możliwościom produkcyjnym, serwisowym oraz marketingowym będzie kontynuował działania pozwalające na zdobycie rynkowej przewagi.

Systemy profili platformy INOUTIC - Arcade, Prestige oraz energooszczędny system Eforte - będą uzupełniane o nowe rozwiązania i dalej rozwijane. System Erforte został już wyróżniony prestiżowymi nagrodami, jak Top Builder czy Złoty Filar Budownictwa.

Deceuninck zmienia markę na INOUTIC w procesie odpowiednio rozłożonym w czasie. Do końca 2012 r. zaplanowano okres przejściowy, w którym marka INOUTIC będzie na polski rynek wprowadzana stopniowo. Należy przy tym zauważyć, że promowana będzie marka INOUTIC, lecz formalna nazwa firmy będzie miała ostatecznie brzmienie Inoutic/Deceuninck Polska Sp. z o.o.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Deceuninck Polska, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Deceuninck Polska