Dobry design POL-SKONE już od 21 lat

Dodano: czwartek, 22 grudnia 2011 10:26

W mijającym 2011 r. firma POL-SKONE obchodzi 21-lecie funkcjonowania. Jest jedną z największych i najdynamiczniej rozwijających się polskich firm w branży drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej. POL-SKONE wykorzystuje do produkcji najlepsze gatunkowo drewno pochodzącego wyłącznie z polskich lasów.

Wysoka jakość produktów idzie w parze ze starannie przemyślanym wzornictwem, które spełnia nawet największe wymagania klientów. Swój sukces sprzedażowy firma zawdzięcza umiejętnemu łączeniu doświadczenia z nowymi trendami w dziedzinie wyposażenia wnętrz.

Rok 2011 był kolejnym etapem upływającym pod znakiem innowacji produktowych i dobrego designu POL-SKONE. Niezwykle atrakcyjny i zróżnicowany pod względem wzorniczym asortyment drzwi wewnętrznych oraz okien oferuje szerokie możliwości aranżacji wyglądu stolarki. Wprowadzone zostały nowe wzory i dekoracyjne powierzchnie z efektem 3D, jeszcze wierniej odwzorowujące wygląd naturalnego drewna.

Firma POL-SKONE już od 21 lat stara się wyprzedzać wymagania klientów, dostarczając nowatorskich, inspirujących produktów odpowiadających na zróżnicowane wymagania w zakresie funkcjonalności i designu. Projektanci firmy śledzą aktualne trendy i dzięki temu wprowadzane nowe modele stolarki drzwiowej są modne i cieszą się dużym uznaniem.

W 2011 r. wprowadzonych zostało 6 nowych kolekcji w popularnej linii SEMPRE. Pozostając uniwersalne pod względem wzorów, były zróżnicowane pod kątem rodzajów wypełnień i elementów dekoracyjnych.

POL-SKONE - SEMPRE Fiori"Kolekcja drzwi SEMPRE to kwintesencja wysokiej jakości, ponadczasowej elegancji i modnego designu. Podkreśli indywidualny styl każdego wnętrza, od stonowanego minimalizmu aż po dekoracyjny styl glamour. Linia SEMPRE była najchętniej wybierana przez klientów w roku 2011. Nasze drzwi zostały również docenione przez projektantów wnętrz tytułem Dobry Design 2012", mówi Dagmara Michalec, specjalista ds. marketingu w firmie POL-SKONE.

Oferta firmy POL-SKONE została także uzupełniona przez eleganckie okna drewniane z serii Energy Concept 90. Charakteryzują je bardzo dobre parametry dźwięko- i ciepłochronne. Okno drewniane EC 90 SR 46 wyróżnia się doskonałą izolacyjnością akustyczną na poziomie nawet do Rw = 46 dB. Z myślą o budownictwie pasywnym i energooszczędnym zaprojektowano termoizolowaną stolarkę EC 90 Alu-Effect o przenikalności cieplnej Uw = 0,8 W/m²K. Dopełnieniem propozycji aranżacji są nowe drewniane okiennice, produkowane z dwóch gatunków drewna.

Kolejne interesujące innowacje potwierdzą dobry desidn POL-SKONE także w roku 2012. Będą to oryginalne kolekcje drzwi wewnętrznych oraz nowe rozwiązania w zakresie stolarki okiennej. Najwyższe standardy wykonania gwarantują trzy zakłady produkcyjne przedsiębiorstwa, z w pełni skomputeryzowanymi liniami produkcyjnymi i zespołem ponad 900 wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy POL-SKONE, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: POL-SKONE

Firma Pol-Skone