Targowe prezentacje INVADO

Dodano: piątek, 16 grudnia 2011 10:24

Jesień 2011 r. była okresem aktywnego udziału firmy Invado w międzynarodowych imprezach handlowo-wystawienniczych. Możliwość poznania najnowszej kolekcji drzwi INVADO miało dzięki temu niemal 700 tysięcy osób.

Firma INVADO po raz pierwszy zaprezentowała swoje produkty branży hotelarskiej. Uczestniczyła w dwóch międzynarodowych imprezach targowych, zorganizowanych pod patronatem Ministra Gospodarki Waldemara Pawlaka.

Międzynarodowe Targi World HotelW Warszawie były to Międzynarodowe Targi WORLD HOTEL, odbywające się w dniach 5 - 7 października 2011 r., a w Poznaniu Targi INVEST-HOTEL, które trwały od 19 do 21 października. Obydwa wydarzenia zgromadziły łącznie prawie 300 wystawców oraz ponad 30 tysięcy odwiedzających.

Targi Made ExpoTargowe prezentacje INVADO miały miejsce również w Mediolanie i w Paryżu. Organizowane od 5 do 8 października 2011 r. targi MADE EXPO w Mediolanie były okazją do zaprezentowania firmy na miejscowym rynku i rozpoznania panujących tam trendów. Z kolei w Paryżu na targach BATIMAT w dniach 7 - 12 listopada firma INVADO zaprezentowała swoje najbardziej innowacyjne rozwiązania i produkty. Wystawiane były między innymi kolekcje drzwi okleinowanych i fornirowanych, pełnych i szklonych.

Targi BatimatTargi BATIMAT to największe tego typu wydarzenie w Europie. Obie imprezy zebrały łącznie ponad 4 tysiące prezentujących się firm oraz przyciągnęły blisko 650 tysięcy gości.

"Wydarzenia targowe to dla nas znakomita okazja do poznania aktualnych trendów i nawiązania nowych, długofalowych relacji biznesowych. Wymiana doświadczeń na pewno była owocna i zainspiruje nas w pracy nad ofertą, którą stale uatrakcyjniamy", zapewnił Adam Hucz, odpowiedzialny za markę INVADO.

Prezentacja INVADO obecna była również na największej imprezie budowlanej na Mazowszu, czyli Ogólnopolskich Targach Budowlanych BUDOWA, REMONT, DOM i WNĘTRZE. Targi odbyły się 15 i 16 października. Wzięło w nich udział około 160 wystawców, a liczba zwiedzających przekroczyła 4,5 tysiąca.

Mazowieckie targi budowlane były skierowane przede wszystkim do osób remontujących oraz kupujących mieszkania i domy. Goście mogli wziąć udział w bezpłatnych wykładach i szkoleniach oraz otrzymać fachowe porady.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy INVADO, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: INVADO