Świąteczno-noworoczne rabaty w Internorm

Dodano: czwartek, 15 grudnia 2011 12:05

Największy producent okien w Europie, firma Internorm, przygotowała atrakcyjną promocję cenową na swoje okna. Produkty kupione do końca stycznia 2012 r. objęte zostaną nawet 44 procentowym rabatem.

Najwyższe, świąteczno-noworoczne rabaty w Internorm przygotowano dla klientów zainteresowanych tradycyjnymi, białymi oknami  PVC, bez nakładki aluminiowej. Tutaj rabat wyniesie nawet 44%.

"Tego typu okna doskonale sprawdzają się w budynkach mieszkalnych, gdzie zainstalowane jest centralne ogrzewanie. Bardziej wymagający klienci mogą wybrać  okna PVC z nakładką aluminiową i okna drewniano-aluminiowe, które także zostały objęte promocją", mówi Karol Niespodziewański z Internorm.

Promocja firmy InternormNieco niższe rabaty w Internorm dotyczą okien PVC z nakładką aluminiową. Są to stylowe modele PCV Dimension+, ultra ciepłe okna Thermo Passiv oraz designerskie Thermo Design. Okna te dostępne są w cenie obniżonej o 40%.

Z kolei na okna drewniano-aluminiowe można będzie otrzymać 38% zniżki. W ramach tej promocji oferowane są bardzo popularnych konstrukcje drewniano-aluminiowe Edition oraz Varion.

"Nasze okna słyną z jakości i uzyskiwanych współczynników, to doskonałe produkty. Postanowiliśmy, że w okresie okołoświątecznym przygotujemy dla naszych klientów coś specjalnego. Tak wysokie rabaty na nasze okna pozwolą cieszyć się ciepłą atmosferą w domu za mniejszą cenę", dodaje Karol Niespodziewański.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Internorm, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Internorm

Firma Internorm