Wymiana stolarki w budynkach Politechniki Krakowskiej

Dodano: piątek, 01 lipca 2011 11:14

Władze Politechniki Krakowskiej ogłosiły przetarg na wymianę starej stolarki okiennej. Przetarg składa się z trzech zadań i przewiduje montaż nowej stolarki w trzech budynkach politechniki.

Przetarg na wymianę stolarki w budynkach Politechniki Krakowskiej ma charakter nieograniczony. W zamówieniu publicznym nie przewiduje się składania wadium. Podmiot, który chce wziąć udział w postępowaniu przetargowym musi wykazać, że w ciągu ostatnich pięciu lat wykonał min. 3 roboty budowlane w obiektach użyteczności publicznej.

Remont obejmie trzy obiekty. W budynku Wydziału Architektury mają zostać zamontowane okna drewniane z drewna klejonego warstwowo. Stolarka będzie wyposażona w nawiewniki okienne. Natomiast ościeże okien mają zostać wykończone płytą gipsowo-kartonową. Podobną specyfikację techniczną mają mieć nowe okna w budynku bibliotecznym oraz budynku nr 11, przy czym szyby okien w budynku biblioteki mają dodatkowo posiadać atest antywłamaniowy P4. Wymiana stolarki w budynkach Politechniki Krakowskiej ma potrwać w sumie trzy miesiące. Wykonawcy mogą składać swoje oferty do 14.07.2011 r.

źródło i zdjęcie: pk.edu.pl

Firma Anmark