Firma WIŚNIOWSKI wyróżniona tytułem "Firma na Medal 2011"

Dodano: poniedziałek, 05 grudnia 2011 14:44

W konkursie "Budowniczy Polskiego Sportu" firma WIŚNIOWSKI otrzymała wyróżnienie "Firma na medal 2011". Polski Klub Infrastruktury Sportowej docenił całokształt działalności firmy, a szczególnie udział w realizacji przebudowy Stadionu Legii w Warszawie.

Konkurs "Budowniczy Polskiego Sportu" jest jedynym przedsięwzięciem w Polsce biorącym pod uwagę osoby, instytucje i firmy zaangażowane w realizację obiektów sportowych i rekreacyjnych w Polsce. Podsumowuje on działalność uczestników procesu inwestycyjnego, z uwzględnieniem jakości oferowanych materiałów i technologii.

W roku 2011 odbyła się dwunasta edycja konkursu. Patronat nad konkursem organizowanym w ramach ogólnopolskiego programu "Budujemy Sportową Polskę" objął między innymi Parlament Europejski z jego przewodniczącym Jerzym Buzkiem na czele.

Laureaci wyróżnień "Inwestor na Medal" oraz "Firma na Medal" w kolejnych latach potwierdzali swoją szczególną pozycję na rynku i wpływali na rozwój nowoczesnej infrastruktury sportowej i rekreacyjnej. W wyniku prowadzonej działalności zasłużyli na przyznanie tytułu "Budowniczy Polskiego Sportu".

Uroczysta gala oraz wręczenie statuetek odbyło się 15 listopada w Pałacu Lubomirskich w Warszawie. Firma WIŚNIOWSKI, wyróżniona tytułem "Firma na Medal 2011", znalazła się w gronie przedsiębiorstw i instytucji znacząco przyczyniających się do budowy infrastruktury sportowej w Polsce. Na tegorocznej gali wręczono 13 statuetek.

Jury konkursu doceniło firmę WIŚNIOWSKI za kompleksowe rozwiązania stolarki stalowej, wykorzystane przy przebudowie Stadionu Legii w Warszawie. Stadion ten spełnia obecnie najwyższe standardy stawiane przez FIFA oraz UEFA.

WIŚNIOWSKI - certyfikat "FIRMA NA MEDAL"Ponieważ stadion ma obecnie 31 tysięcy miejsc, tym bardziej konieczne było wyposażenie go w nowoczesne urządzenia zapewniające bezpieczeństwo ciągów komunikacyjnych. Zamontowano ponad 100 drzwi firmy WIŚNIOWSKI, z których część wyposażono dodatkowo w, wymagane przy instalacji wyjść ewakuacyjnych, okucia antypaniczne. Drzwi stalowe i aluminiowe firmy WIŚNIOWSKI stanowią połączenie najwyższej jakości i nowoczesnej estetyki. Gwarantują bezpieczeństwo i jednocześnie spełniają wymagania sportowej i komercyjnej architektury.

Firma WIŚNIOWSKI wyróżniona tytułem "Firma na Medal 2011" wykonała ogrodzenia kilkunastu boisk tworzonych w ramach programu "Orlik 2012". Bramy ogrodzeniowe, elementy stolarki aluminiowej i stalowej znalazły zastosowanie na wielu obiektach sportowych, halach i basenach w całej Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy WIŚNIOWSKI, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI