Drutex uhonorowany Medalem Europejskim

Dodano: piątek, 25 listopada 2011 13:20

Firma Drutex została wyróżniona w XXII edycji Medalu Europejskiego. Kapituła tego konkursu doceniła wysoką jakość, innowacyjność oraz zaawansowanie technologiczne okien IGLO 5 oraz IGLO 5 Classic, które produkowane są przez Drutex.

 

"Cieszę się z tak prestiżowego wyróżnienia, które świadczy o sile marki Drutex oraz bezkompromisowości produktów firmy pod względem ich wysokiej jakości, funkcjonalności oraz estetyki. Wyróżnienie to jest dla nas dowodem uznania za doskonalenie naszej stolarki, inwestycje w jej zaawansowanie technologiczne oraz potwierdzeniem, że nasze produkty spełniają, a nawet wyprzedzają, standardy europejskie. Nagroda cieszy tym bardziej, że jest przyznana po raz kolejny, co świadczy o niesłabnącej pozycji marki Drutex" - powiedział Leszek Gierszewski, prezes firmy Drutex S.A.

Konkurs Medal Europejski jest organizowany przez Business Centre Club przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Honorowego Patronatu Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli.

Medalem Europejskim, którym uhonorowano bytowskiego producenta stolarki, wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Nominowana usługa lub wyrób musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje oraz patenty. Istotna jest również dynamika rozwoju firmy oraz zdobyte przez nią nagrody i certyfikaty.

Gala finałowa XXII edycji konkursu Medal Europejski odbyła się 9 listopada 2011 r. w Salach Redutowych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Drutex, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Drutex

Firma Drutex