Tytuł "Budowlana Marka Roku 2010" dla firmy Oknoplast

Dodano: poniedziałek, 31 października 2011 08:56

Oknoplast został uhonorowany tytułem "Budowlana Marka Roku 2010". Prestiżowe wyróżnienie, które przyznawane jest na podstawie badań przeprowadzonych wśród firm wykonawczych z całej Polski, firma Oknoplast uzyskała w kategorii okna elewacyjne.

O zdobyciu tytułu "Budowlana Marka Roku 2010" decydowało uzyskanie przez daną markę najwyższych ocen pod względem: jakości, relacji ceny do jakości oraz popularności wśród wykonawców.

Oknoplast okazał się zdecydowanym liderem rankingu we wszystkich jego kategoriach. Firma zdobyła największą liczbę głosów wśród wykonawców w zakresie: najczęściej montowanej marki okien, najwyższej jakości oferowanego produktu oraz najlepszej relacji ceny do jakości.

"Bardzo cieszy nas zdobyty tytuł, gdyż jest on dowodem uznania fachowców dla marki Oknoplast. Ponadto, taki ranking - który jednoznacznie wskazał lidera wśród producentów - jest też ważną informacją dla klientów, szczególnie w przypadku rynku okien, który jest bardzo rozdrobniony" - komentuje Grzegorz Filipek, dyrektor marketingu firmy Oknoplast.

Oknoplast, producent stolarki okiennej i drzwiowej, cieszy się wysoką reputacją wśród wykonawców już od kilku lat. Firma zajmuje czołowe miejsca w rankingu Budowlanej Marki Roku - począwszy od 2007 r.

Konkurs Budowlana Marka Roku odbył się już po raz siódmy. Organizatorem przedsięwzięcia jest firma ASM - Centrum Badań  i Analiz Rynku. W tegorocznej edycji przedsięwzięcia zostało przeprowadzonych łącznie ok. 2 000 wywiadów z wykonawcami, które objęły swoim zasięgiem 20 grup asortymentowych materiałów budowlanych.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Oknoplast, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Oknoplast