Winkhaus nagradza Mistrzów Innowacji

Dodano: poniedziałek, 17 października 2011 13:48

Zakończyła się II edycja konkursu Mistrz Innowacji Winkhaus. W konkursie brali udział dystrybutorzy okien i drzwi, którzy promują produkty z oferty Winkhaus. Kryterium wyboru laureatów był poziom sprzedaży okien z innowacyjnym okuciem activPilot Select.

Uroczyste wręczenie nagród oraz statuetek laureatom konkursu odbyło się 6 października 2011 r. w Dworku Jeziorki koło Leszna. Tytuły Mistrza Innowacji Winkhaus otrzymało sześciu dystrybutorów firmy OknoPlus, zaś wyróżnienie za wzrost sprzedaży w kategorii mniejszych firm zdobył salon okienno-drzwiowy Mróz z Łodzi.

Do grona Mistrzów Innowacji z firmy OknoPlus dołączyły firmy: Davidson z Rybnika, Franko z Wadowic, Plus Dla Domu z Chełma, Promal z Lublina oraz  biura handlowe OknoPlus z Radomska i Częstochowy. Na uwagę zasługuje fakt, że udział sprzedaży stolarki z okuciem activPilot Select w obrotach nagrodzonych salonów wyniósł od 40% do nawet 80%.

Podczas uroczystości laureatom wręczono statuetki Mistrzów Innowacji, pamiątkowe dyplomy oraz vouchery, które symbolizowały nagrody pieniężne. Wyróżniona w konkursie firma Mróz z Łodzi otrzymała dyplom oraz roll-up reklamowy.

Tegoroczni zwycięzcy udowodnili, że równie ważne jak doświadczenie jest innowacyjne podejście do nowoczesnych rozwiązań. Wszyscy Mistrzowie Innowacji Winkhaus cenią wysoką jakość oferowanych przez producenta okuć, korzystając na co dzień z jego zaawansowanych rozwiązań.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Winkhaus.

źródło i zdjęcie: Winkhaus

Firma Winkhaus