"VIP najlepsze okna i drzwi" dla firmy Sokółka Okna i Drzwi S.A.

Dodano: poniedziałek, 27 czerwca 2011 12:56

15 czerwca w warszawskim hotelu Sheraton odbyła się gala podsumowująca konkurs "VIP - Najlepsze Okna, Drzwi, Bramy Garażowe". Produkty firmy Sokółka Okna i Drzwi S.A. zostały nagrodzone aż w 4 kategoriach.

Organizatorzy projektu poprzez konkurs rokrocznie rekomendują swoim czytelnikom firmy, które pozytywnie wyróżniają się na tle branży, produkują zgodnie z normami i oczekiwaniami klientów. Gala podsumowująca to także okazja do integracji środowiska, spotkania najlepszych producentów stolarki oraz właścicieli salonów sprzedaży stolarki.

Zwycięstwo w czterech kategoriach

Elite 92 zostało laureatem w kategorii: Okno Drewniane Energia Premium

Główną kategorią, w której przyznano nagrody była energooszczędność okien. Jury nagradzało produkty w tej kategorii w dwóch klasach - w klasie Premium i klasie Plus. Jak wskazał werdykt produkty Sokółka Okna i Drzwi S.A. zostały laureatami w obu klasach: Okno Style 68 zostało nagrodzone jako Okno Drewniane Energia Plus, a okno Elite 92 - Okno Drewniane Energia Premium. Warto wspomnieć, że Okno Style 68 uznano także za "Okno Optymalne" - czyli takie,  które według jury, posiada najlepsze parametry techniczne ( m.in. termoizolacyjność) za najlepszą cenę.

"Od wielu lat Sokółka Okna i Drzwi S.A. znana jest z tego, że produkuje okna drewniane najwyższej jakości. Wyróżnienia w tych kluczowych kategoriach potwierdza tylko, że w dalszym ciągu jesteśmy liderem na rynku" - mówi Marcin Szymanowski, kierownik Działu Marketingu w firmie Sokółka Okna i Drzwi S.A.

Elite 92 z nakładką aluminiową zwyciężyło w kategorii Okno Drewniano-Aluminiowe Ultima,

Sokółka Okna i Drzwi S.A. miała swojego przedstawiciela także wśród laureatów innej ciekawej kategorii - Okno Drewniano-Aluminiowe Ultima. Zwycięstwo i nagroda w tej klasie przypadła modelowi Elite 92 Alu ze współczynnikiem przenikalności cieplnej: Uw=0,76 W/m2K.

100 firm w 28 kategoriach

Tegoroczny konkurs to już IV edycja akcji organizowanej przez wiodący portal internetowy zajmujący się stolarką budowlaną - infookno.pl. Patronat merytoryczny nad projektem objął Związek Producentów, Dostawców i Dystrybutorów "Polskie Okna i Drzwi", zaś opiekę medialną sprawowało czasopismo Murator. Pozostałymi patronami byli: Aluplast, JAF Polska, Pilkington, Ventair, VBH, Times Square Public Relations oraz CBC Film Productions.

Do udziału w tegorocznej edycji projektu zgłosiło się ponad 100 firm, które ubiegały się o tytuł VIP w 28 kategoriach. Produkty konkurujące w projekcie musiały posiadać certyfikaty i wyniki badań w laboratoriach, które potwierdzają ich najwyższą jakość. Wymogi badała specjalnie powołana niezależna kapituła Programu VIP, w skład której wchodzili przedstawiciele Patronów VIP - Najlepsze Okna i Drzwi. Po analizie dokumentów, komisja wyłoniła 16 laureatów w 20 kategoriach.

źródło i zdjęcie: Sokółka Okna i Drzwi S.A.