Dobra Marka dla Sokółki

Dodano: poniedziałek, 30 maja 2011 12:51

Firma Sokółka Okna i Drzwi S.A. została nagrodzona tytułem "Dobra Marka 2011 - Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategoriach Okna i Drzwi. Program "Dobra Marka" nagradza najlepsze, najbardziej dynamiczne i najlepiej rozpoznawalne marki na polskim rynku.

Konkurs  organizowany jest przez redakcję "Forum Biznesu" w "Dzienniku Gazety Prawnej", dla której zostało przeprowadzone ogólnopolskie badanie konsumentów pod patronatem IFiS Polskiej Akademii Nauk. Na wybór zwycięzców wpływa rozpoznawalność i siła marki, pozycja firmy na rynku, jakość produktu oraz zaufanie konsumentów. Godło Dobrej Marki potwierdza status marki i pozycję firmy Sokółka Okna i Drzwi S.A. jako lidera w swojej branży. Świadczy o  zaufaniu i dobrej opinii Polaków o produkcie, a zarazem stanowi świetną rekomendację dla klientów.

"Cieszymy się z otrzymania tytułu i przede wszystkim z zaufania, jakim darzą nas klienci. Godło "Dobra Marka 2011" to docenienie naszej pracy i motywacja do dalszych działań na rzecz jakości naszych produktów" - mówi Marcin Szymanowski, Marketing Manager z firmy Sokółka Okna i Drzwi S.A.

Sokółka Okna i Drzwi S.A. należy do największych na polskim rynku producentów drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej. Jest firmą o kilkudziesięcioletniej tradycji - prowadzi produkcję od początku lat 70-tych. Ma w swojej ofercie cztery linie innowacyjnych, energooszczędnych okien drewnianych i drewniano-aluminiowych.

źródło i zdjęcie: Sokółka Okna i Drzwi S.A.