Jakość Roku dla Sokółki

Dodano: piątek, 04 marca 2011 00:00

Sokółka Okna i Drzwi S.A. została wyróżniona tytułem "Jakość Roku 2010". To już kolejne wyróżnienie dla jednego z czołowych producentów stolarki okiennej i drzwiowej w Polsce.

Jubileuszowa, piąta edycja programu "Jakość Roku" została zorganizowana przez Economy Life Today, przy wsparciu Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Program skierowany jest zarówno do dużych, jak i średnich przedsiębiorstw, dbający w swojej działalności o wysokie standardy zarządzania jakością.

Decyzja Kapituły Programu uzasadniona została dbałością o zapewnienie najwyższej jakości produktów, dążeniem do optymalizacji pracy, skuteczną realizacją polityki jakości oraz pozytywnym odbiorem działalności firmy przez Klientów i pracowników.

"Wyróżnienie cieszy nas tym bardziej, że dbanie o jakość naszych produktów od zawsze była naszym priorytetem. Warto w tym miejscu przypomnieć, że Sokółka Okna i Drzwi S.A. w 1998 roku, jako pierwszy producent okien w Polsce, uzyskała certyfikat ISO 9001" - mówi Marcin Szymanowski Kierownik Działu Marketingu, Sokółka S.A.

W ciągu ostatniego roku produkty z Sokółki S.A. uhonorowane zostały również Medalem Międzynarodowych Targów Katowickich oraz Nagrodę Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

źródło i zdjęcie: www.sokolkasa.pl