Drutex został Budowlaną Firmą Roku

Dodano: wtorek, 08 marca 2011 07:55

Drutex S.A., jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie poinformował, że Spółka otrzymała wyróżnienie Budowlana Firma Roku 2010 w kategorii Producent Materiałów i Technologii. Wyróżnienie przyznane zostało jako wyraz uznania za dynamiczny rozwój firmy i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym.

Budowlana Firma Roku to nagroda przyznawana przez Redakcję i Radę Programową miesięcznika Builder. Podczas weryfikacji laureatów uwzględnia się takie czynniki jak: pozycja rynkowa danego przedsiębiorstwa, skala poczynionych inwestycji, wprowadzenie nowych produktów, uzyskane certyfikaty czy też zasięg ekspansji na nowe rynki. Builder wyróżnia jednak oprócz przedsiębiorstw także ludzi - za skuteczną realizację strategii biznesowej, która przynosi korzyści dla firmy i jest źródłem jej rynkowego sukcesu. Tytułem Polski Herkules uhonorowany został prezes, Leszek Gierszewski, za skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwem i sukcesy rynkowe.

Tytuł i statuetka trafiają do firm i ich szefów, którzy mogą poszczycić się szczególnymi osiągnięciami i ugruntowaną pozycją w branży budowlanej.

"Czuję ogromną satysfakcję i jestem dumny, że osiągnięcia naszej firmy oraz wciąż umacniająca się pozycja na rynku krajowym oraz arenie międzynarodowej są doceniane przez klientów i grona eksperckie. Zdobycie nagrody za rynkowe sukcesy oraz dynamiczny rozwój cieszy nas niezmiernie, szczególnie teraz, kiedy mamy do czynienia ze spowolnieniem gospodarczym w kraju. Wyróżnienie stanowi dla nas potwierdzenie, że nasze działania są słuszne i odpowiadają potrzebom rynku i współczesnego wyedukowanego klienta, zaś nasza biznesowa rzetelność stanowi naszą największą siłę" powiedział Leszek Gierszewski, prezes Drutex S.A.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Drutex, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa

Firma Drutex