Classen laureatem nagrody Acanthus Aureus

Dodano: piątek, 04 marca 2011 12:20

Acanthus Aureus to wyróżnienie przyznawane za najlepsze rozwiązania architektoniczne i graficzne. Classen został uhonorowany nagrodą już po raz trzeci.

Tegoroczna edycja największych targów budowlanych w Europie Środkowej odbyła się pod hasłem "Zrównoważone budownictwo - Inwestycja w przyszłość". Firma Classen zaprezentowała w Poznaniu pełną gamę podłóg i drzwi, w tym m. in. najnowszą kolekcję paneli Soft&Silent, ofertę skrzydeł drzwiowych, frontów meblowych i listew przypodłogowych, a także nowoczesny system umożliwiający instalację paneli laminowanych na ścianie - System Gekko.

Prestiżową nagrodę Acanthus Aureus za najlepsze stoisko wystawiennicze Classen otrzymał już po raz trzeci. Wyróżnienie przyznano nie tylko za rozmach, estetykę i jakość realizacji projektu, ale przede wszystkim za rozwiązania architektoniczne i graficzne, które sprzyjają realizacji strategii marketingowej firmy, kształtowaniu jej pozytywnego wizerunku i tworzeniu atmosfery właściwej dla bezpośredniej komunikacji z klientem i z rynkiem. Nagroda Acanthus Aureus, przyznawana jest przez Międzynarodowe Targi Poznańskie od 2003 roku.

Na stoisku Classen zaprezentowała się także firma RuckZuck, sieć dystrybucji skrzydeł drzwiowych i paneli laminowanych marki Classen oraz podłóg drewnianych marki Royal Floor.

W styczniu produkty Classen zostały również zaprezentowane podczas targów BAU w Monachium i Domotex w Hanowerze.

Źródło i zdjęcie: www.classen.pl.

Firma Krispol