Drutex został laureatem certyfikatu Solidna Firma 2010

Dodano: wtorek, 01 marca 2011 14:21

DRUTEX S.A., jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie poinformował, że firma już po raz trzeci została uznana laureatem Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma organizowanego pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej.

Przyznane wyróżnienie potwierdza wysoką jakość produktów firmy, a także przedsiębiorstwa wyrażoną tak zaufaniem ze strony klientów jak i grona ekspertów. DRUTEX uzyskał certyfikat m.in. za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta. Program Solidna Firma od wielu lat wspiera i promuje uczciwe firmy, poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw na polskim rynku.

Celem przedsięwzięcia jest propagowanie zasad etycznej działalności w biznesie, takich jak: uczciwość, solidność, terminowe wywiązywanie się z kontraktów, jak również upowszechnianie działań prospołecznych i proekologicznych. Udział w programie biorą firmy, które swoją codzienną rzetelną pracą przywracają przedsiębiorczości należny jej szacunek oraz budują pozycję Polski i dobrobyt jej obywateli.

"Bardzo się cieszę, że po raz kolejny DRUTEX znalazł się w gronie uczciwych, rzetelnych, po prostu solidnych polskich przedsiębiorstw. Przyznany certyfikat jest dla nas potwierdzeniem, że firma stanowi wzór przedsiębiorstwa realizującego zasady zdrowego biznesu oraz poszanowania praw rynkowych i konsumenckich. To swoiste potwierdzenie, że solidność i wiarygodność naszej firmy jako partnera biznesowego jest doceniana przez klientów i ekspertów."

"To wielki zaszczyt, że właśnie zaufanie udzielone nam przez naszych odbiorców i nasze uczciwe podejście do biznesu, które stanowią filar naszej działalności, zostały dostrzeżone i wyróżnione tak prestiżowym tytułem", powiedział Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX S.A.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa

Firma Drutex