M&S Okna i Drzwi Sp. z o.o. Gazelą Biznesu 2010

Dodano: czwartek, 24 lutego 2011 11:07

Aby znaleźć w prestiżowym zestawieniu Gazel Biznesu, spółka musi spełniać rygorystyczne zasady kwalifikowania. M&S Okna i Drzwi Sp. z o.o. znalazła się w zaszczytnym gronie wyróżnionych po raz trzeci.

O miejscu w rankingu Gazel Biznesu - najbardziej dynamicznych małych i średnich firm, decyduje dynamika przychodów z ostatnich trzech lat. Spółka nie może też ani razu odnotować straty. O tym, że nie jest to zadanie łatwe, świadczy to, że w tegorocznym zestawieniu znalazło się jedynie 34% laureatów z roku ubiegłego.

"Ostatni raz gościliśmy w rankingu w roku 2006 oraz 2007" mówi Bogdan Tysiąc prezes firmy M&S Okna i Drzwi. "Dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, że w tych trudnych dla gospodarki latach nasza spółka radzi sobie bardzo dobrze. Nie wszystkim udaje się utrzymać na liście ze względu na rygorystyczne kryteria, które należy spełnić."

Gazelą Biznesu może zostać tylko taka firma, która rozpoczęła działalność przed rokiem 2007 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś, ani razu nie zarejestrowała straty, z roku na rok odnotowuje przyrost sprzedaży, a co ważne publikuje i ujawnia wyniki finansowe. Ostatnie kryterium sprawia, że tego rodzaju rankingi nabierają znaczenia nie tylko w kontekście pojedynczej firmy, ale również w szerszym aspekcie gospodarczym.

To swego rodzaju barometr kondycji małych i średnich przedsiębiorstw. Spółki, które nie boją się prezentować wyników finansowych, postrzegane są na rynku jako godne zaufania i przejrzyste. Funkcjonują jako wiarygodni partnerzy biznesowi, którzy nawet w trudnych czasach kryzysu mogą być ostoją bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy M&S Okna i Drzwi, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa

Firma Nemezis