Firma KRISPOL podwójnie nagrodzona za najwyższą jakość

Dodano: czwartek, 13 października 2016 09:04

29 września 2016 roku w Warszawie odbyła się X Gala Programu Najwyższa Jakość Quality International, podczas której zostały wręczone nagrody dla firm reprezentujących najwyższe standardy i inicjatywy jakościowe w Polsce. Wśród laureatów znalazła się firma KRISPOL.

Nasz system drzwi tarasowych HST85 otrzymał Złote Godło - Najwyższa Jakość Quality International 2016 w kategorii QI PRODUCT - produkt najwyższej jakości. Kapituła programu doceniła zalety tego najgłębszego i najcieplejszego systemu drzwi podnoszono-przesuwnych na rynku! Zawsze staramy się oferować Klientom rozwiązania, które nie będą ich w żaden sposób ograniczać. Nagrodzony w tym roku system drzwi HST85 jest efektem naszych starań i kolejnym przykładem produktu, który spełnia najwyższe wymagania z zakresu funkcjonalności, wymiarów, komfortowej obsługi, a także bardzo ważnej dla nas estetyki.

Jako trzykrotny Laureat Programu, nasza firma została również wyróżniona nagrodą specjalną - PERŁĄ QI. Statuetki odebrał Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej.

Cieszymy się, że kampania "KRISPOL - Gwarancja spokoju" z udziałem naszego Ambasadora Łukasza Piszczka została właśnie wsparta tak mocną rekomendacją. Miło nam jest znaleźć się w gronie firm reprezentujących najwyższe standardy jakości i gwarantujących klientom produkty i usługi na najwyższym poziomie.


źródło i zdjęcie: KRISPOL

Firma Krispol