Dobroplast z tytułem JAKOŚĆ ROKU 2015®

Dodano: poniedziałek, 04 kwietnia 2016 07:13

Firma Dobroplast otrzymała brązową statuetkę i certyfikat JAKOŚĆ ROKU 2015®. Nagrodę wręczono podczas drugiej edycji Europejskiego Kongresu Jakości, który odbył się 17 marca 2016 roku w Warszawie.

Europejski Kongres Jakości to wydarzenie organizowane corocznie przez Fundację Qualitas Europejskie Centrum Pomocy Dobrych Praktyk, mające na celu wspieranie i promowanie dobrych praktyk w biznesie oraz nieustannego podnoszenia jakości oferowanych produktów i usług. Jest to jedyne spotkanie na krajowym rynku, które łączy w jednym miejscu praktyków oraz teoretyków we wspólnych rozważaniach nad jakością polskiego biznesu.

Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem "JAKOŚĆ. Po prostu.", a wśród prelegentów zobaczyć można było m.in. prof. Andrzeja Blikle autora książki "Doktryna Jakości" oraz dr Erica Janssensa - Dyrektora Generalnego European Organization for Quality z siedzibą w Brukseli.

Kongres zwieńczyło uroczyste wręczenie certyfikatów JAKOŚĆ ROKU®, stanowiących wyróżnienie przedsiębiorstw, organizacji i jednostek naukowo-badawczych, które w swoich działaniach kierują się priorytetem wysokiej jakości świadczonych usług i oferowanych produktów.

Wśród tegorocznych laureatów i tym razem znalazła się firma Dobroplast, która już po raz drugi wzięła udział w Kongresie, otrzymując jednocześnie prestiżowe wyróżnienie JAKOŚĆ ROKU 2015®. Certyfikat i statuetkę JAKOŚĆ ROKU Brąz odebrał Sebastian Paprocki Marketing Manager firmy Dobroplast.

Jesteśmy dumni, że nasza firma już po raz kolejny została uhonorowana tytułem JAKOŚĆ ROKU®. To dla nas zaszczytne wyróżnienie, które stanowi jednocześnie potwierdzenie, że obrana przez nas strategia rozwoju przedsiębiorstwa, dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów oraz nastawienie na innowacyjne rozwiązania jest doceniana i stanowi dobry kierunek, mówi Sebastian Paprocki z firmy Dobroplast.

źródło i zdjęcie: DOBROPLAST

Firma Dobroplast