Tomasz Grela ze statuetką Polskiego Herkulesa

Dodano: wtorek, 01 marca 2016 07:23

Prezes ALUPROF, Tomasz Grela, został uhonorowany statuetką Polskiego Herkulesa, najbardziej prestiżową nagrodą przyznawaną w corocznym konkursie miesięcznika "Builder".

Co roku miesięcznik "Builder" docenia znaczące osiągnięcia osób i firm działających w sektorze budowlanym. Podczas 13. gali BUILDER AWARDS, która odbyła się 18 lutego 2016 w Warszawie, przyznano wyróżnienia: Budowlana Firma Roku 2015, Laury Buildera 2015, Osobowość Branży 2015 oraz statuetki Polski Herkules 2015.

Konkurs organizowany przez miesięcznik "Builder" ma na celu upowszechnienie dobrych praktyk w branży budowlanej. Co roku kapituła konkursu, złożona z Rady Programowej i Redakcji miesięcznika "Builder", wyłania najlepsze firmy oraz osoby działające w sektorze budowlanym. Przedsiębiorstwa i ich managerowie walczą o tytuł Budowlanej Firmy Roku. Dodatkowo kapituła nagradza także Laurami Buildera firmy, instytucje, organizacje i uczelnie wyższe, które wspierają branżę budowlaną wiedzą, technologiami i usługami.

Co roku laureaci Budowlanej Firmy Roku mogą ubiegać się o najbardziej prestiżowe wyróżnienie w konkursie - tytuł i statuetkę Polskiego Herkulesa. Nagroda ta przyznawana jest firmom i ich managerom za szczególne osiągnięcia na rynku budowlanym. Za swoje dokonania w 2015 roku nagrodzony został Prezes Zarządu ALUPROF, Tomasz Grela.

To nie pierwsze wyróżnienie dla Tomasza Greli i ALUPROF przyznane przez miesięcznik "Builder". W 2013 roku ALUPROF uhonorowany został tytułem Budowlanej Firmy Roku. Nagrodę przyznano wówczas za osiągnięcia i sukcesy rynkowe, profesjonalizm, aktywność oraz pozycję na rynku budowlanym. Ponadto doceniono także efektywne zarządzanie firmą i nieustanne poszerzanie jej potencjału, jak również udział w tworzeniu i kreowaniu na polskim rynku innowacyjnych, energooszczędnych rozwiązań dla budownictwa i architektury.

źródło i zdjęcie: ALUPROF

Firma Aluprof SA