Prestiżowe odznaczenia w firmie WIŚNIOWSKI

Dodano: piątek, 15 stycznia 2016 08:51

Trójce przedstawicieli firmy WIŚNIOWSKI przyznano prestiżowe odznaczenie "Za długoletnią służbę". Medal za Długoletnią Służbę jest nagrodą przyznawana przez Prezydenta RP za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.

8 stycznia 2016 roku odznaczenia z rąk wojewody małopolskiego Józefa Pilcha oraz prezydenta Galicyjskiej Izby Budownictwa Piotra Hrabiego otrzymali: Krystyna Baran, prezes zarządu firmy WIŚNIOWSKI, Tadeusz Wiśniowski, wiceprezes zarządu firmy WIŚNIOWSKI oraz Józef Faron, kierownik Wydziału Budowlanego.

Jest to z pewnością powód do dumy dla całej firmy i kolejny dowód jej pełnego profesjonalizmu. Oznacza to, że ktoś nas zauważył i docenił trud, który wkładamy w wykonywanie naszych codziennych zadań. Bardzo nas cieszy takie wyróżnienie, a zarazem mobilizuje do dalszej pracy, podkreśla Krystyna Baran prezes zarządu w firmie WIŚNIOWSKI.

Nagrodę stanowi złoty medal za długoletnią służbę w budownictwie - otrzymują go osoby, które zasłużyły się ponad 30-letnią pracą i osiągnięciami. Jest to najwyższy stopień odznaczenia, dlatego cieszy fakt, że aż trzy osoby z firmy WIŚNIOWSKI zostały uhonorowane tym prestiżowym laurem.

źródło i zdjęcie: WIŚNIOWSKI