Roto Budowlaną Marką Roku!

Dodano: czwartek, 16 lipca 2015 07:19

Roto, producent okien dachowych, otrzymał prestiżowe brązowe wyróżnienie w Rankingu Budowlana Marka Roku 2015. Marka Roto została doceniona za profesjonalne, najwyższej jakości innowacyjne produkty.

Nagrodę przyznano za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w roku 2015 na podstawie badania opinii i preferencji firm wykonawczych.

Nagrody w Rankingu Budowlana Marka Roku to jedno z najbardziej uznanych wyróżnień w polskiej branży budownictwa, o jego przyznaniu decydują bowiem głosy fachowców w wyniku badania opinii wskazywanej spontanicznie.

Tytuł Budowlana Marka Roku to dla nas szczególne wyróżnienie. Fakt, że fachowcy i wykonawcy spontanicznie wskazuję nasze produkty jako najbardziej profesjonalne i niezastąpione w pracy, oznacza dla nas niewątpliwy sukces. Cieszymy się, że Klienci obdarzyli nas zaufaniem - wychodzenie naprzeciw ich oczekiwaniom to dla nas priorytetowy cel, komentuje Monika Hermanowicz-Górny, Kierownik Marketingu, Reklamy i PR marki Roto.

Roto Okna Dachowe jest jednym z wiodących na świecie producentów okien dachowych, akcesoriów i schodów strychowych. W ofercie marki można znaleźć nie tylko okna uchylno-wysokoosiowe, zdalnie sterowane czy obrotowe, ale również markizy, rolety i żaluzje, a także kołnierze uszczelniające i schody strychowe.

źródło i zdjęcie: ROTO