Wiśniowski z tytułem Złoty Champion Roku 2015 i Złota Budowlana Marka Roku 2015

Dodano: środa, 15 lipca 2015 08:04

Firma Wiśniowski została laureatem tytułu Złoty Champion Roku 2015 w kategorii materiałów budowlanych oraz tytułem Złota Budowlana Marka Roku 2015 w kategorii materiałów budowlanych za bramy garażowe. To dwie najważniejsze nagrody przyznawane w oparciu o Ranking Marek Budowlanych.

Wręczenie nagród Budowlana Marka Roku 2015 oraz uroczysta gala miały miejsce w Michałowicach k. Warszawy w hotelu Venecia Palace. To kolejne prestiżowe wyróżnienia branżowe dla firmy Wiśniowski w ostatnich dniach. Nagrody tym cenniejsze, iż przyznawane są w oparciu o Ranking Marek Budowlanych, opracowywany na podstawie ogólnopolskich branżowych badań. Ranking prowadzi i galę organizuje firma ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku. Ranking prowadzony od 2001 r. cieszy się prestiżem i renomą w branży budowlanej.

Budowlana Marka Roku posiada w branży swój ciężar gatunkowy, podkreśla Katarzyna Świderska Dyrektor Marketingu firmy Wiśniowski. Jest ceniona, bowiem na ostateczny werdykt składa się wiele czynników i wyników szczegółowych badań. W tej rywalizacji nie ma przypadku. Swoje kategorie wygrywają najlepsi, o ugruntowanej pozycji na rynku. Statuetki i dyplomy są ważne, ale jeszcze ważniejsze jest dla nas potwierdzenie naszej pozycji lidera w swoim segmencie rynku.

Uczestnikami uroczystej gali podsumowującej doroczny ranking są przedstawiciele firm branży budowlanej, laureaci wcześniejszych edycji, dziennikarze oraz wszyscy zainteresowani aktualną pozycją firm branży budowlanej na rynku.

Z roku na rok dokładamy wszelkich starań, aby moment odbioru nagrody był jak najbardziej uroczysty i doniosły, podkreślają organizatorzy. Dlatego wciąż zmieniamy charakter tego wydarzenia dążąc do nadania mu odpowiedniej formuły. Honorujemy najlepsze firmy budowlane na polskim rynku, a to zobowiązuje.

źródło i zdjęcie: WIŚNIOWSKI