PRESS GLASS wyróżniony w rankingu "Forbesa"

Dodano: poniedziałek, 26 stycznia 2015 08:35

W tegorocznym rankingu Gracze Roku, prowadzonym przez polską edycję magazynu "Forbes", wśród wyróżnionych przedsiębiorstw znalazł się jeden reprezentant branży szklarskiej. Firmę PRESS GLASS sklasyfikowano na 5. miejscu w kategorii B2B.

Specjalizujący się w dostarczaniu szkła dla budownictwa PRESS GLASS okazał się jedynym wyróżnionym w rankingu przedsiębiorstwem z szeroko pojętej branży szklarskiej i okiennej. Firma zajęła 5. miejsce w kategorii B2B. Pierwsze miejsce w tej kategorii i równocześnie w całym rankingu zdobył natomiast - znany z produkcji autobusów – SOLARIS.

Ranking powstał na podstawie ocen jury złożonego z 16 przedstawicieli firm doradztwa strategicznego oraz zarządzających private equity. Typując liderów poszczególnych sektorów, jurorzy zwracali uwagę nie tylko na skalę działalności, ale także na innowacyjne pomysły i rozwiązania (np. w zakresie sposobów obsługi).

W tym roku nasi jurorzy doceniali też duże firmy, ale nie za ciężar gatunkowy w branży, tylko za innowacyjne pomysły, stwierdziła redakcja "Forbesa".

źródło i zdjęcie: PRESS GLASS