WIŚNIOWSKI Liderem Rynku Stolarki 2014

Dodano: piątek, 03 października 2014 09:10

Firma WIŚNIOWSKI podczas uroczystej gali zorganizowanej 18 września przez Centrum Analiz Branżowych podczas Międzynarodowych Targów Warsaw Build w Warszawie otrzymała po raz trzeci z rzędu tytuł Lidera Branży Stolarki Budowlanej 2014 w kategorii "Bramy Garażowe".

Wyróżnienie Lidera Rynku Stolarki Budowlanej jest bardzo ważne i cenione przez producentów i dostawców w branży stolarki. Jest ono przyznawane na podstawie rocznych rankingów wyników sprzedaży, co stanowi bardzo wymierny wskaźnik pozycji wyróżnionych marek.

Po raz kolejny uzyskaliśmy ten tytuł w kategorii bram garażowych, co jest potwierdzeniem mocnej pozycji lidera branży, ale również naszej przynależności do grona największych i zarazem najbardziej stabilnych polskich przedsiębiorstw. Od lat opracowujemy coraz bardziej nowoczesne rozwiązania, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Bardzo dziękujemy za zaufanie wszystkim, którzy wybierają naszą markę. Tegoroczne wyróżnienie jest odzwierciedleniem tych wyborów, mówi Katarzyna Świderska, Dyrektor Marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

źródło i zdjęcie: WIŚNIOWSKI