Vetrex po raz dziesiąty z tytułem Jakość Roku

Dodano: poniedziałek, 28 lipca 2014 08:41

Vetrex już po raz dziesiąty przeszedł pozytywnie weryfikację w konkursie "Jakość Roku", uzyskując nagrodę w kategorii "Innowacja" za system VR90 Synergy.

Vetrex regularnie uczestniczy w inicjatywach promujących jakość. Organizowany cyklicznie konkurs "Jakość Roku" jest projektem, w którym firma niezmiennie odnosi sukcesy. Ostatnia edycja konkursu okazała się wyjątkowa, ponieważ Vetrex, jako jedyna firma w Polsce, przeszła pomyślnie weryfikację już po raz dziesiąty.

Jakość produktów jest naszym absolutnym priorytetem. Jest ona podstawą wizerunku marki i zaufania klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy, dlatego regularnie poddajemy je testom w renomowanych instytutach badawczych i chętnie uczestniczymy w inicjatywach takich jak konkurs "Jakość Roku". Uzyskanie wyróżnienia w tej inicjatywie już po raz dziesiąty świadczy dobitnie o naszej konsekwencji w realizacji polityki jakości, wyjaśnia Krzysztof Michalak, Dyrektor Handlowy w firmie Vetrex.

Sukces firmy jest podwójny, ponieważ w kategorii "Innowacja" wyróżniony został system VR90 Synergy - najnowsza propozycja w portfolio firmy. Nagroda ta przyznawana jest nielicznym firmom, za produkty niedawno wprowadzone na rynek, które dzięki swoim unikalnym cechom już stały się przebojem wśród klientów. Okna VR90 Synergy, łącząc w sobie zalety stolarki energooszczędnej, o podwyższonej odporności na włamanie, wyznaczają nowy standard. Wyjątkowo szeroki, 6-komorowy system, z głębokością zabudowy wynoszącą 90 mm, pozwala na zastosowanie energooszczędnych pakietów szybowych z odporną na rozbicie szybą P4. Oprócz bezpieczeństwa i oszczędności w rachunkach za ogrzewanie, system ten gwarantuje też komfort i ciszę, osiągając doskonałe parametry w zakresie izolacji akustycznej.

źródło i zdjęcie: VETREX