DRUTEX z wyróżnieniem "Filary Polskiej Gospodarki"

Dodano: środa, 28 maja 2014 07:35

Firma DRUTEX została wyróżniona w rankingu "Filary Polskiej Gospodarki" zajmując wysoką, drugą pozycję wśród najlepszych i najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw województwa pomorskiego. Organizatorem plebiscytu była redakcja dziennika "Puls Biznesu", a patronami honorowymi Ministerstwo Skarbu Państwa, Program Inwestycje Polskie i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Już po raz dziewiąty swoją opinię na temat firm wyrazili samorządowcy. To przedstawiciele samorządów terytorialnych jako organu władzy - zlokalizowanego zarówno najbliżej lokalnych przedsiębiorców, jak i społeczności - poprzez swoje głosy wyłonili zwycięzcę plebiscytu w woj. pomorskim.

Ranking "Filary Polskiej Gospodarki" jest pierwszym w Polsce katalogiem dużych firm odgrywających czołową rolę w poszczególnych województwach. Wyróżnia przedsiębiorstwa stabilne i znacząco wpływające na rozwój regionów, w których prowadzą działalność, a jednocześnie utożsamiające się z tymi regionami. To ranking firm, które są ważnymi pracodawcami, wspierającymi i promującymi zatrudnienie, które umożliwiają rozwój przedsiębiorczości, a także angażują się w działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnych.

Cieszę się, że DRUTEX po raz kolejny został wyróżniony w tak prestiżowym rankingu. Zajęliśmy drugie miejsce wśród najprężniej działających firm województwa pomorskiego, co jest nie lada wyczynem. Swoją pozycje na rynku budujemy od lat, inwestujemy w potencjał, produkty, ludzi, profesjonalizm działania. Dzięki temu dziś możemy pochwalić się stabilną pozycją na rynku polskim i za granicą, bo od wielu lat w Europie jesteśmy liderem jeśli chodzi o produkcję okien pionowych z PVC, mówi Leszek Gierszewski, prezes DRUTEX S.A.

Uroczysta Gala wręczenia dyplomów "Filary Polskiej Gospodarki" odbyła się 23 maja br. w Warszawie.

źródło i zdjęcie: DRUTEX

Firma Drutex