Drzwi i podłogi VOX: opaska Arco wyróżniona w konkursie Dobry Design 2014

Dodano: piątek, 22 listopada 2013 08:14

Konkurs Dobry Design 2014 został rozstrzygnięty. W kategorii "Drzwi wewnętrzne" wyróżnienie Dobry Design 2014 otrzymała ościeżnica z opaską ARCO, produkowana dla marki Drzwi i podłogi VOX przez firmę INTERDOOR.

Trzecia edycja konkursu organizowanego przez dwumiesięcznik "Dobrze Mieszkaj" i serwis Dobrzemieszkaj.pl dobiegła końca. Reprezentatywna grupa 120 architektów i projektantów wnętrz wybrała najciekawsze produkty z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. Nagrody przyznano w 11 kategoriach.

Opaska ARCO jest produktem uzupełniającym do wybranych kilkunastu modeli drzwi firmy INTERDOOR, dostępnym w bogatej ofercie kolorystycznej. Jako pierwsza na rynku propozycja ościeżnicy z zaokrąglonymi krawędziami górnej belki, opaska ARCO jest subtelnym, stylowym detalem podkreślającym nowoczesny, elegancki charakter wnętrza. Dzięki możliwości skomponowania jej z wieloma modelami drzwi, opaska ARCO doskonale wpisuje się w aranżacje utrzymane w różnych stylistykach, definiując ich charakter w prosty i efektowny sposób.

Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 10 grudnia w Warszawie, podczas organizowanego przez magazyn "Dobrze Mieszkaj" I Forum Dobrego Designu. W Forum udział wezmą producenci, dystrybutorzy, projektanci wzornictwa i architekci wnętrz z całej Polski. Konferencja "Czym jest dobry design?" stanie się punktem wyjścia do wspólnej dyskusji o polskim projektowaniu, tendencjach sprzedaży wyposażenia wnętrz, potrzebach konsumentów i producentów w zakresie wyposażenia i wystroju wnętrz.

Opaska ARCO marki Drzwi i podłogi VOX znalazła się w znakomitym gronie 53 nagrodzonych produktów.

źródło i zdjęcie: Drzwi i podłogi VOX