WIŚNIOWSKI Liderem Rynku Stolarki 2013

Dodano: środa, 02 października 2013 06:58

Firma WIŚNIOWSKI niezmiennie utrzymuje czołową pozycję na rynku bram garażowych i systemów ogrodzeniowych. Potwierdzeniem rozpoznawalności marki i wysokiej jakości oferowanych przez nią rozwiązań jest przyznany firmie, tytuł Lidera Rynku Stolarki 2013 w kategorii bramy.

Nagroda dla firmy WIŚNIOWSKI została wręczona podczas Gali Stolarki Budowlanej, która odbyła się 10 września 2013 roku w warszawskiej hali EXPO XXI. Tytuł Lidera Rynku Stolarki 2013 stanowi odzwierciedlenie wyborów dokonywanych przez klientów i świadczy o dużym zainteresowaniu, jakim cieszą się wśród nich rozwiązania marki WIŚNIOWSKI.

Wyróżnienie Lidera Rynku Stolarki przyznawane jest na podstawie badań realizowanych przez Centrum Analiz Branżowych. W badaniach brane są pod uwagę m.in. przychody ze sprzedaży, rozpoznawalność marki, jakość produktów i obsługi klienta.

Tytuł Lidera Rynku Stolarki 2013 jest potwierdzeniem zaufania, jakim cieszą się wśród odbiorców nasze produkty, mówi Wiesław Pióro reprezentujący firmę WIŚNIOWSKI na Gali Stolarki Budowlanej. Niezmiennie stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm działania. Nagrodą, którą zdobyliśmy już po raz drugi z rzędu, to kolejny dowód na to, że firma WIŚNIOWSKI jest zdecydowanym liderem rynku w segmencie bram, dodaje Wiesław Pióro.

W tym roku firma WIŚNIOWSKI została również nagrodzona tytułem "Złota Budowlana Marka Roku 2013", a Andrzej Wiśniowski - założyciel i właściciel przedsiębiorstwa - otrzymał nagrodę Orła Polskiej Stolarki w kategorii "Osobowość Roku 2012 Branży Stolarki Budowlanej". Statuetkę przyznano podczas uroczystej Gali IV Kongresu Stolarki Polskiej.

źródło i zdjęcie: WIŚNIOWSKI