Spółka WIŚNIOWSKI uhonorowana tytułem "Filarów Polskiej Gospodarki 2012"

Dodano: środa, 08 maja 2013 07:20

Spółka WIŚNIOWSKI została uhonorowana tytułem Filarów Polskiej Gospodarki w VIII edycji rankingu organizowanego przez Puls Biznesu i firmę badawczą Millward Brown SMG/KRC.

Filary Polskiej Gospodarki to ranking, w którym zwycięzcy wskazywani są przez lokalne władze. Nominowani do konkursu, to firmy utożsamiające się z regionem, mające znaczący wpływ na rozwój regionu, w którym prowadzą swoją działalność. Oceniani są pod względem zapewniania miejsc pracy dla lokalnej społeczności, umożliwiania rozwoju przedsiębiorczości oraz samej społeczności.

WIŚNIOWSKI - potentat produkcji bram i ogrodzeń zatrudnia dziś ponad tysiąc sto pracowników, będąc jednym z największych pracodawców w regionie. Firma nie tylko tworzy i utrzymuje nowe miejsca pracy, dba o rozwój zawodowy swoich pracowników, stwarza warunki do efektywnej pracy. Od lat wspiera lokalne inicjatywy kulturalne, aktywnie uczestniczy w wydarzeniach sportowych, charytatywnych i społecznych w regionie. Współpracuje z Dystrybutorami w całym kraju, dbając o utrzymanie relacji na najwyższym poziomie. Dowodem na to są m.in. Korony Wiśniowskiego, którymi honoruje świetne osiągnięcia sprzedażowe Partnerów Handlowych oraz wysoki poziom współpracy.

Uroczysta gala Filarów Polskiej Gospodarki odbyła się 25 kwietnia 2013 roku w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Mangha w Krakowie. Nagrodę przyznaną Spółce WIŚNIOWSKI odebrała Prezes Zarządu Krystyna Baran.

źródło i zdjęcie: WIŚNIOWSKI