Drzwi CAL wyróżnione godłem "Dobry Produkt 2012 - Wybór Konsumentów"

Dodano: środa, 24 kwietnia 2013 07:29

Zakład Stolarki Budowlanej CAL, producent drzwi drewnianych z Suwałk, otrzymał w ostatnim czasie prestiżowe wyróżnienie "Dobry Produkt 2012 - Wybór Konsumentów". Jest ono przyznawane przez redakcję "Forum Biznesu", dodatku do "Dziennika Gazety Prawnej", produktom najwyższej jakości, które cieszą się zaufaniem klientów.

Zakład Stolarki Budowlanej CAL, producent drzwi drewnianych z Suwałk, został wyróżniony w kategorii "Odkrycie Roku". Godło "Dobry Produkt 2012 - Wybór Konsumentów" jest dla nas szczególnym wyróżnieniem, mówi Czesław Suski z firmy CAL. Utwierdza nas ono w przekonaniu, iż marka CAL jest synonimem drzwi, które spełniają wysokie wymagania klientów zarówno w zakresie ochrony przed utratą ciepła, bezpieczeństwa, jak i wzornictwa, dodaje.

Oferta suwalskiego producenta obejmuje szeroki asortyment wysokiej jakości wewnętrznych i zewnętrznych drzwi drewnianych. Priorytetem dla działalności CAL-a jest idea zrównoważonego rozwoju budownictwa. Drewno, z którego wytwarzane są drzwi, pochodzi wyłącznie z lasów zarządzanych według zasad Dobrej Gospodarki Leśnej. Co ważne, doskonałe parametry termoizolacyjne drzwi zewnętrznych pozwalają na stosowanie ich w domach energooszczędnych i pasywnych. Drzwi CAL-a kwalifikują się do programu dopłat do kredytów zaciąganych na budowę domów energooszczędnych organizowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Godło "Dobry Produkt 2012 - Wybór Konsumentów" przyznawane jest na podstawie wyników Ogólnopolskiego Badania Postaw i Preferencji Konsumenckich "Dobry Produkt 2012" realizowanego przez redakcję Forum Biznesu, dodatku do "Dziennika Gazety Prawnej". Patronat i opiekę merytoryczną nad badaniem obejmuje Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

źródło i zdjęcie: CAL