System Yawal PANdoor TM 77 wśród wyróżnionych nowości 2012 roku!

Dodano: piątek, 12 kwietnia 2013 08:21

System PANdoor TM 77 firmy Yawal, rozwiązanie umożliwiające wykonywanie nowoczesnych konstrukcji drzwi wejściowych, został wyróżniony w konkursie "Nowości Roku 2012" organizowanym przez miesięcznik "Forum Branżowe".

Wyróżnienie w konkursie, w którym czytelnicy magazynu "Forum Branżowe" oddają głosy na najlepsze ich zdaniem produkty, przekłada się na prestiż w branży i świadczy o wysokiej jakości wyrobu. Warty podkreślenia jest fakt, że firma Yawal to jedyny systemodawca z branży aluminiowej, którego rozwiązanie zostało nagrodzone.

Wyróżnienie w konkursie "Nowości Roku 2012" jest dowodem na to, że oferowany przez nas system bardzo dobrze odpowiada potrzebom użytkowników, mówi Agnieszka Jeznach, Dyrektor Marketingu Yawal S.A., jednego z czołowych dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce.

System PANdoor TM 77 cechuje wysoka funkcjonalność, lekkość i ponadczasowa wręcz elegancja. Zastosowanie systemu daje możliwość wykonania skrzydeł drzwiowych w jednej płaszczyźnie w stosunku do ościeżnicy, co powoduje, że profil skrzydła staje się niewidoczny.

Dzięki wykorzystaniu nowatorskich przekładek termicznych PANdoor TM 77 ma bardzo dobre parametry termiczne (współczynnik przenikania ciepła Uw =1,2÷0,8 W/m2 K), co jest niezwykle istotne w przypadku drzwi wejściowych. Drzwi systemu PANdoor TM 77 dostępne są w trzech wersjach - jednostronnie licowanej, dwustronnie licowanej oraz dwustronnie licowanej z zastosowaniem ramki dekoracyjnej. Daje to możliwość dopasowania konstrukcji do wymagań odbiorcy.

źródło i zdjęcie: Yawal