Czwarty Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu dla Aluprof S.A.

Dodano: wtorek, 19 lutego 2013 12:07

Jury konkursu Lider Polskiego Biznesu przyznało Prezesowi Zarządu Tomaszowi Greli oraz firmie Aluprof S.A. diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Spółka została doceniona już po raz czwarty. Tym prestiżowym wyróżnieniem uhonorowane zostają przedsiębiorstwa utrzymujące pozycję Lidera.

Konkurs Lider Polskiego Biznesu prowadzony jest przez Business Centre Club od 1991 r. Kapituła ocenia nie tylko wskaźniki ekonomiczne, ale również, jakość i nowoczesność produktów, poziom inwestycji oraz zaangażowanie w działalność charytatywną i dbałość o środowisko naturalne. Przedsiębiorstwa, które pozytywnie przejdą weryfikację otrzymują Złote Statuetki Liderów Biznesu. Diamenty przyznawane są w drugim etapie laureatom statuetek. Zdobyć je mogą firmy, które utrzymały swoją pozycję rynkową i osiągnęły doskonałe wyniki finansowe.

Nagroda jest dla nas dużym wyróżnieniem. Potwierdza ona, że przyjęta przez nas strategia sprawdza się nawet w obecnej, niepewnej sytuacji rynkowej. Aluprof nieustannie opracowuje nowe technologie, dzięki czemu oferta firmy odpowiada na zmieniające się potrzeby klientów, komentuje Tomasz Grela, Prezes Zarządu Aluprof S.A.

Uroczysta gala wręczenia statuetek odbyła się 26 stycznia, w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie. Diament do Statuetki Lidera Polskiego Biznesu dla Aluprof odebrała, w imieniu Prezesa Zarządu Małgorzata Wojtasik - Dyrektor Handlowy, Członek Zarządu Aluprof. Wśród zaproszonych gości obecni byli m.in. premier Tadeusz Mazowiecki oraz profesor Jerzy Buzek.

źródło i zdjęcie: Aluprof

Firma Aluprof SA