DRUTEX S.A. po raz drugi uhonorowany Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

Dodano: piątek, 15 lutego 2013 06:51

DRUTEX S.A. poinformował, że firma została po raz drugi uhonorowana Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu przyznawanym przez Business Centre Club. Wyróżnienie stanowi jedną z najważniejszych nagród, którym honorowani są przedsiębiorcy na polskim rynku.

W XXII edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu ocenie poddało się 85 firm. Dokonując weryfikacji, Jury brało pod uwagę nie tylko wskaźniki ekonomiczne - uwzględniając przy tym konkurencyjność branży i osiągane na jej tle wyniki - ale również jakość i nowoczesność produktów, poziom - szczególnie proeksportowych i tworzących nowe miejsca pracy inwestycji oraz zaangażowanie w działalność charytatywną i dbałość o środowisko naturalne, a także zaangażowanie w działalność klubową.

Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu jest z kolei przyznawany firmom, które w minionym roku utrzymały bądź poprawiły swoją pozycję na rynku zarówno jeśli chodzi o wskaźniki ekonomiczne jak również innowacyjność produktów, zaawansowanie technologiczne, zatrudnienie i zaangażowanie społeczne.

Wśród utytułowanych czterdziestu najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw, które na przełomie lat nie zwalniają tempa i wykazują rosnący potencjał inwestycyjny i rozwojowy, znalazł się DRUTEX. Firma została wyróżniona tytułem Diamentu do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu już po raz drugi. W roku 2010 DRUTEX uzyskał tytuł Lidera Polskiego Biznesu i od tamtej pory spółka wciąż polepsza swoje wyniki umacniając pozycję na europejskim rynku Stolarki.

Cieszę się, że już po raz drugi DRUTEX został nagrodzony Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Po raz kolejny zostaliśmy bowiem za kwalifikowani do najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce, wyróżniających się ogromnym potencjałem wzrostu, innowacyjnością, doskonałą jakością produktów i polityką społecznej odpowiedzialności. Każde z wyróżnionych 40 przedsiębiorstw w tegorocznym zestawieniu BCC zasługuje na podziw i uznanie. Każde z nich to inna filozofia prowadzenia biznesu. Jednakże skuteczna i przynosząca sukces. W naszym przypadku to doświadczenie, uczciwość, proinwestycyjna strategia i odwaga w biznesie stanowi z podstawę obecnej silnej pozycji na rynku. Z taką właśnie strategią będziemy walczyć o kolejne Diamenty w przyszłości., powiedział Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX S.A.

źródło i zdjęcie: DRUTEX

Firma Drutex