Drzwi L-PROJEKT marki POL-SKONE laureatem Dobrego Designu 2013

Dodano: czwartek, 20 grudnia 2012 08:59

17 grudnia 2012 r. w Warszawie obyła się uroczysta Gala wręczenia tytułów Dobry Design 2013. Wśród tegorocznych laureatów znalazła się firma POL-SKONE ze swoim nowoczesnymi drzwiami L-PROJEKT. Jury konkursu złożone z architektów i projektantów szczególnie doceniło odważne wzornictwo tego modelu.

W tegorocznej edycji konkursu Dobry Design 2013, spośród prawie 200 zgłoszonych propozycji, wybrano 44 produkty sklasyfikowane w 10 kategoriach. Wśród nich znalazła się seria laminowanych drzwi wewnętrznych L-PROJEKT marki POL-SKONE.

Wyróżnienie drzwi L-PROJEKT w tak prestiżowym konkursie jest dla nas potwierdzeniem, że nasz asortyment jest doceniany zarówno przez klientów, jak i profesjonalistów. Cieszy nas fakt, że możemy mieć aktywny wpływ na tworzenie Dobrego Designu w Polsce, mówi Sławomir Szulżyk, Dyrektor Handlowy firmy POL-SKONE.

Nagrodzona kolekcja L-PROJEKT to 7 oryginalnych modeli i aż 15 wzorów wykończeń, od nowoczesnych o intrygujących deseniach, aż po inspirowane naturalnym pięknem drewna. W serii znalazły się drzwi w kolorze białym i czarnym z matowo-błyszczącą fakturą nadającą efekt trójwymiarowości, a także o wysokim połysku w 3 odcieniach, które idealnie komponują się ze szkłem czy aluminium. Wyróżnioną kolekcję charakteryzuje odważne wzornictwo i niepowtarzalny design. Drzwi L-PROJEKT znakomicie wpisują się w aranżacje współczesnych wnętrz.

źródło i zdjęcie: POL-SKONE

Firma Pol-Skone