Dwie nagrody dla firmy Wiśniowski

Dodano: wtorek, 27 listopada 2012 09:49

Firma Wiśniowski została Liderem Rynku Stolarki oraz otrzymał wyróżnienie Zrzeszenia Montażystów Stolarki, które potwierdziło, że bramy garażowe Wiśniowski są wysoko oceniane i polecane przez fachowców.

Wiśniowski Liderem Rynku Stolarki 2012

Badania przeprowadzone przez Centrum Analiz Rynku mają za zadanie wskazać liderów w branży budowlanej, poprzez przyznanie dyplomu Lidera Rynku Stolarki 2012. Przy badaniach rynku pod uwagę brane były przychody z 2011 roku, które świadczyły o zainteresowaniu daną marką.

Firma Wiśniowski zdała powyższy egzamin celująco i otrzymała tytuł Lidera Rynku Stolarki 2012 w segmencie bram. To kolejny dowód na to, że firma Wiśniowski jest rozpoznawalną marką, a nasze produkty charakteryzują się jakością i innowacyjnością. Przy tym cieszą się zaufaniem, dobrą reputacją i niesłabnącym zainteresowaniem wśród klientów oraz partnerów biznesowych, mówi z dumą Andrzej Wiśniowski, założyciel i właściciel firmy Wiśniowski.

Dyplom dla firmy Wiśniowski przyznany przez Zrzeszenie Montażystów Stolarki

O prestiżu firmy z pewnością świadczy też drugi dyplom. Tym razem przyznany przez Zrzeszenie Montażystów Stolarki, które zostało przyznane na podstawie wyników badań Centrum Analiz Rynku z 2012 r. Przyznane wyróżnienie dowodzi, że bramy garażowe firmy Wiśniowski są wykonane profesjonalnie, z dbałością o szczegóły.

Docenione przez fachowców pokazuje, że jesteśmy firmą, która otwiera się na nowe wyzwania technologiczne, a w biznesie stosuje zasadę fair-play. Przy tym stawia na prestiż, bezpieczeństwo i funkcjonalność swoich produktów, wyjaśnia Wiśniowski. Nie ukrywam jednak, że jest to sukces całego zespołu, tworzącego z pasją produkty, które cieszą się dobrą reputacją wśród klientów, dodaje założyciel i właściciel firmy Wiśniowski.

W tym roku firma Wiśniowski dołączyła także do Związku Polskie Okna i Drzwi.

źródło i zdjęcie: Wiśniowski