Okno Vetrex V70 Optimal Black wyróżnione za unikalny design

Dodano: poniedziałek, 26 listopada 2012 08:29

Okno V70 Optimal Black zostało finalistą konkursu "Dobry Wzór", w kategorii "Strefa Domu", zorganizowanego już po raz 19 przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Zdaniem jury okno V70 Optimal Black łączy w sobie wysoką funkcjonalność - solidność, trwałość i wygodę użytkowania oraz walory estetyczne - charakterystyczne czarne okucie z powłoką galwaniczną, nadające produktowi unikalny, elegancki charakter, a przy tym jest produktem wysoko energooszczędnym. To właśnie te cechy decydują o wyjątkowości designu tego produktu.

Kwestie estetyczne w przypadku zakupu stolarki stają się coraz bardziej istotne. Okna nierzadko stanowią aż 20% powierzchni ścian, klientom zależy więc na ich dekoracyjnym aspekcie. Dlatego też stolarka Vetrex dostępna jest w najszerszej na rynku, 44-barwej palecie oklein.

Wymagający klienci oczekują też innowacyjnych rozwiązań technologicznych zwiększających komfort i ergonomię użytkowania okien, takich jak np. ramka międzyszybowa Master Therm pozwalająca na ograniczenie strat ciepła nawet o 6% i eliminująca zjawisko skraplania się wody - dzięki czemu okna nie zaparowują.

Design to wartość dodana szczególnie ceniona przez wymagających klientów. Vetrex, jako producent stolarki Premium, zdaje sobie sprawę z tego, że oczekiwania nabywców w tej kwestii stale rosną. Jakość stolarki dla świadomych inwestorów nadal jest kwestią kluczową, jednak wybierając pomiędzy dwoma rozwiązaniami wykonanymi z materiałów tej samej klasy i o podobnych parametrach, klient zawsze zdecyduje się na to, które charakteryzuje się ciekawszym wzornictwem, tłumaczy Krzysztof Michalak, Dyrektor Handlowy Vetrex.

Celem konkursu "Dobry Wzór" jest wyłonienie produktów przeznaczonych dla polskiego konsumenta i charakteryzujących się wysoką jakością wzornictwa. Honorowy patronat nad konkursem objął Minister Gospodarki.

Wystawę pokonkursową, na której prezentowane są wszystkie projekty zakwalifikowane do finału obejrzeć można do 9 grudnia w sali im. Wandy Telakowskiej Instytutu Wzornictwa Przemysłowego przy ul. Świętojerskiej 5/7 w Warszawie.

źródło i zdjęcia: VETREX

Firma Vetrex