Ryszard Florek z firmy FAKRO uznany przez deweloperów za wybitną osobowość

Dodano: piątek, 02 listopada 2012 11:25

Prezes Zarządu FAKRO, Ryszard Florek, został laureatem piątej edycji konkursu o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku organizowanego przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

Ryszard Florek, twórca firmy FAKRO, otrzymał Nagrodę im. Jacka Michalskiego przyznawaną wybitnym osobowościom. Kapituła konkursu nagrodziła Ryszarda Florka za kreatywność i innowacyjne projekty związane z branżą budowlaną.

To prestiżowe wyróżnienie stanowi uhonorowanie pamięć zmarłego trzy lata temu Jacka Michalskiego, jednego z najlepszych polskich przedsiębiorców, jednego z pierwszych krakowskich developerów i współzałożyciela Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań.

Konkurs o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku w ramach, którego,wręczana jest także nagroda im. Jacka Michalskiego organizowany jest przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań co dwa lata. Jest nie tylko okazją do oceny dorobku firm deweloperskich realizujących obiekty mieszkaniowe na terenie stolicy Małopolski, ale także do promowania najlepszych standardów w budownictwie. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w sali obrad krakowskiego Urzędu Miasta.

źródło i zdjęcie: FAKRO

Firma Fakro