Selena SA liderem Rynku Stolarki Budowlanej 2012

Dodano: środa, 03 października 2012 07:56

Selena SA, w trakcie uroczystej gali zorganizowanej w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, otrzymała tytuł Lidera Branży Stolarki Budowlanej 2012 w segmencie "piany i silikony".

Tytuł Lidera Branży Stolarki Budowlanej 2012 to prestiżowe wyróżnienie przyznawane na podstawie rankingów wyników sprzedaży za rok 2011, tworzonych przez Centrum Analiz Branżowych.

Tytuł Lidera Branży Stolarki 2012 w segmencie "piany i silikony" to nagroda cenna szczególnie, gdyż jest ona odzwierciedleniem wyników ze sprzedaży uzyskiwanych przez poszczególne firmy, a o pozycji w rankingu decydują konkretne liczby.

To wyłączna zasługa nagrodzonych firm, że otrzymały tytuł lidera w poszczególnych segmentach związanych ze stolarką budowlaną, mówił w trakcie uroczystości Robert Klos z Forum Branżowego. My jako organizator gali jedynie potwierdzamy wysoką pozycję rynkową wyróżnionych firm.

Lider Rynku Stolarki Budowlanej 2012 to kolejne ważne wyróżnienie, jakim nagrodzona została w tym roku firma Selena. Wcześniej były to m.in. Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP, Polski Herkules 2011, Budowlana Firma Roku 2011 czy rekordowe pięć statuetek TopBuilder 2012 dla pięciu produktów Seleny.

źródło i zdjęcie: Selena SA

Firma Capek