Izba Przemysłowo Handlowa nagrodziła Andrzeja Wiśniowskiego Złotym Dukatem

Dodano: czwartek, 02 sierpnia 2012 12:09

W ramach jednej z najstarszych nagród w regionie właściciel firmy WIŚNIOWSKI otrzymał wyróżnienie już po raz drugi. Gala wręczenia Krakowskich Dukatów odbyła się w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie.

Po raz pierwszy Izba Przemysłowo Handlowa nagrodziła Andrzeja Wiśniowskiego Złotym Dukatem w 2007 r. Tym razem największy polski producent bram garażowych i ogrodzeń posesyjnych został wyróżniony nagrodą specjalną w postaci Złotego Dukata, którego mogą otrzymać tylko laureaci poprzednich edycji. Nagrodę wręczył Andrzej Zdebski, Przewodniczący Kapituły i Prezydent Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie.

Odbierając nagrodę Andrzej Wiśniowski podkreślił rangę wyróżnienia i złożył podziękowania swoim pracownikom. Ta nagroda uświadamia mi, że podejmowane przez nas wysiłki i codzienna praca całego zespołu przynosi zamierzone efekty, a droga, którą podążamy jest właściwa. Mam poczucie, że budujemy coś trwałego. Coś co pozwala nam osiągać sukces, a jednocześnie mieć swój udział w innych sferach życia społecznego.

Jestem wdzięczny swoim współpracownikom, na których od lat mogę liczyć. To dzięki ich zaangażowaniu mogę stać dzisiaj w tym miejscu. To oni współtworzą nasz wspólny sukces. Wielki szacunek dla nich, mówił Andrzej Wiśniowski.

Krakowski Dukat wyróżnia i honoruje osoby za osiągnięte wyniki ekonomiczne, inwencję oraz umiejętność dzielenia się sukcesami z otoczeniem, w którym dana osoba prowadzi działalność. Nagroda wręczana jest najlepszym przedsiębiorcom województwa Małopolskiego już od przeszło dwudziestu lat. Otrzymują ją założyciele firm lub osoby nimi zarządzające.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy WIŚNIOWSKI, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: WIŚNIOWSKI