DRUTEX otrzymał Złoty Laur Klienta 2012

Dodano: środa, 11 lipca 2012 13:16

Laur Klienta jest największym, ogólnopolskim projektem konsumenckim, który corocznie wyłania najpopularniejsze marki i produkty w różnych kategoriach. W prestiżowym gronie najczęściej rekomendowanych marek znalazła się w 2012 r. firma DRUTEX, uzyskując Złote Godło.

Ogólnopolski plebiscyt przynosi producentom, dystrybutorom i usługodawcom odpowiedź na pytanie, które produkty i usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie i cieszą się największym zaufaniem klientów. W każdej kategorii ankiety prowadzone są na grupie minimum 800 respondentów.

DRUTEX otrzymał Złoty Laur Klienta 2012DRUTEX otrzymał Złoty Laur Klienta 2012, czyli najwyższe wyróżnienie w rankingu. Okazał się w tym roku najbardziej preferowaną marką w kategorii "Okna z PVC". Nagroda stanowi dowód siły i prestiżu, jakim cieszą się produkty firmy. W ocenie wzięto pod uwagę popularność marki wśród polskich klientów.

"Złoty Laur Klienta to dla nas ogromny sukces. Wyróżnienie jest tym bardziej cenne i prestiżowe, gdyż o jego przyznaniu decydują wyłącznie klienci, którzy na co dzień korzystają z naszych produktów. To właśnie oni mogli zdecydować kogo chcą uhonorować za partnerskie relacje, a także wysokiej jakości produkty oraz usługi.

Cieszę się, że DRUTEX jest marką, która budzi zaufanie klientów i która kojarzy im się z innowacyjnością, doskonałością i profesjonalizmem. To dla nas znaczące wyróżnienie i mobilizacja do dalszego działania na rzecz unowocześniania naszych produktów. Zapewniam, że w dalszym ciągu, z jeszcze większą siłą, będziemy starać się sprostać wymaganiom klientów, być elastycznym w swoich działaniach i na laurach nie spoczniemy", mówił prezes DRUTEX SA - Leszek Gierszewski.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy DRUTEX SA, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: DRUTEX SA

Firma Drutex