Vetrex otrzymał Srebrny Laur Klienta 2012

Dodano: środa, 27 czerwca 2012 12:12

Zdobyte wyróżnienie doskonale uzupełnia portfolio zdobytych przez Vetrex nagród projakościowych. Udział w plebiscycie Laur Klienta potwierdził, że firma jest rozpoznawana i pozytywnie postrzegana przez klientów jako producent najwyższej klasy okien PVC.

Producent stolarki okiennej klasy premium z powodzeniem startuje w licznych plebiscytach branżowych i konkursach projakościowych. Zdobywane nagrody potwierdzają, że oferta firmy Vetrex zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Vetrex otrzymał Srebrny Laur Klienta 2012 w ogólnopolskim konkursie, którego celem jest wyłonienie najpopularniejszych i najlepszych produktów w swojej kategorii. Wskazywani są prawdziwi liderzy rynku - firmy, które zdaniem klientów są godne polecenia.

Laureaci wybierani są poprzez głosowanie konsumentów. Ankietowani udzielają odpowiedzi na pytania dotyczące produktów podczas badania telefonicznego, głosowania na stronach internetowych oraz w trakcie bezpośrednich wywiadów, które odbywają się w ważnych punktach miast i centrach handlowych. Badane grupy obejmują co najmniej 800 respondentów. Zapewnia to reprezentatywność uzyskanego wyniku.

"Do tej pory byliśmy oceniani przez branżowych ekspertów i naukowe instytuty badawcze, przyznające certyfikaty jakości według uznawanych na całym świecie norm. Tym razem postanowiliśmy się przekonać co sądzą o naszych produktach ci, którzy faktycznie z nich korzystają - konsumenci. Bardzo się cieszymy, że opinia użytkowników naszych produktów pokrywa się z opartymi na technicznych kryteriach ocenami wystawionymi nam w plebiscytach, w których do tej pory uczestniczyliśmy", mówił wiceprezes zarządu firmy Vetrex - Daniel Malinowski.

Laureaci plebiscytu Laur Klienta uprawnieni są do oznaczania swoich produktów specjalnym godłem. Ponieważ plebiscyt ten jest konsumentom bardzo dobrze znany, godło zwiększa zaufanie nabywców do oznakowanych produktów. Obecnie klienci bardziej ufają opinii innych konsumentów niż zapewnieniom producentów. Dlatego Srebrny Laur Klienta 2012 jest dla firmy Vetrex ważnym wyróżnieniem.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Vetrex, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Vetrex

Firma Vetrex